Horoskop dzienny - niedziela 12 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na niedzielę 12 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Co na ten dzień zostało zapisane w gwiazdach? Dla których znaków to będzie udany dzień, a dla których nieco mniej? Sprawdź!
Zobacz wideo Popkultura odc. 94

Horoskop dzienny - Baran

 • Dla Barana, to będzie wyjątkowo udany dzień. Mimo, że z tyłu głowy będzie krążyła mu myśl o zbliżającym się poniedziałku i nawale pracy, podejdzie do sprawy entuzjastycznie i z zapałem. Nowe wyzwania, jak mało co działają na Barana tak motywująco. Warto, by pomyślał również o świątecznych prezentach dla najbliższych. 

Horoskop dzienny - Byk

 • Byk od jakiegoś czasu odczuwa spore zmęczenie i przepracowanie. Krótsze dni i chłodne wieczory, rozleniwiają go, a zbliżające się wielkimi krokami święta, tylko pogłębiają jego myśli o urlopie. Głowa jednak do góry, już niebawem odpoczniesz w gronie najbliższych. Nie zapominaj tylko o świątecznych zobowiązaniach, których podjąłeś się w tym roku. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta w ten dzień mogą poczuć się nieco przytłoczone. Okres świątecznych przygotowań i zakupów nie należy bowiem do ich ulubionych. Najchętniej przyspieszyłyby czas i przeniosły się do nieco spokojniejszego miesiąca. Warto, by w ten dzień nie zaniedbały potrzeb bliskich, którzy mogą liczyć na ich wsparcie i towarzystwo. 

Bożonarodzeniowa szopka w WatykanieWatykan. Zapalono lampki na 113-letnim świerku. Jest też szopka [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Rak

 • Rak w niedzielę poczuje przypływ nowej i twórczej energii. Być może, to postanowienia noworoczne tak natchną go do nowych działań. Dzień sprzyja kreatywności i planowaniu, dlatego przemyśl wszystkie odkładane do tej pory rzeczy i rozpisz je na poszczególne dni. To pomoże Ci zapanować nieco nad chaosem, którym utrudnia czasem działania. 

Horoskop dzienny - Lew

 • To dobry dzień, aby Lew przemyślał, w którym kierunku zawodowym chce się dalej rozwijać. Być może ostatnio pojawiły się w tej sferze wątpliwości lub nastało zniechęcenie dotychczas wykonywaną pracą? To może być tylko chwilowy kryzys, jednak przemyśl na spokojnie wszystkie za i przeciw. Może się okazać, że wpadniesz na rozwiązanie, którego wcześniej nie zauważyłeś. 

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny mogą dziś liczyć na dobrą kondycję i większą motywację do porzucenia złych nawyków. Gorzej wygląda jednak wasz nastrój. Najlepiej poprawicie swoje samopoczucie spędzając trochę czasu w ciszy i odosobnieniu.

Wizerunek Maryi - autor Átila Soares da Costa FilhoTwarz Maryi. "W Polsce PiS byłaby wypchnięta za granicę" [KOMENTARZE]

Horoskop dzienny - Waga

 • Dziś dzień zapowiada się intensywnie, więc musicie zwiększyć swoją koncentrację, by dorównać innym. Wasz nastrój mimo wszystko się polepszy, ponieważ mimo dużego tempa, spędzicie ten dzień w gronie przyjaciół lub rodziny.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony mogą dziś podnieść swoją poprzeczkę bardzo wysoko - na początku będzie wam się wydawało, że starczy wam sił, jednak pod koniec możecie żałować swoich początkowych deklaracji. Wasze samopoczucie jest najlepszym drogowskazem. Spędzanie czasu z niektórymi osobami przestało być dla was korzystne - i wy to czujecie.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • To będzie bardzo udany dzień dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca. Na horyzoncie widnieje bowiem zakończenie trosk i problemów. Single z kolei mogą w kolejnych dniach poznać kogoś, z kim relacja będzie naprawdę obiecująca.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce nie powinny obawiać się zmian - są one nieuniknione w naszym życiu, a te, które nadejdą, mają przynieść wam więcej korzyści, niż strat. Bądźcie bardziej otwarci i nie podchodźcie do życia tak negatywnie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki mają okazję, żeby przedstawić się rodzinie czy znajomym z lepszej strony. Nie udawajcie jednak na siłę kogoś, kim nie jesteście. Każde kłamstwo prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Kompromis z bliskimi osobami może być dziś trudny do osiągnięcia. Nie zrażajcie się jednak i starajcie się dojść do porozumienia, bowiem macie łatwość w komunikowaniu swoich potrzeb i marzeń.

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: