Horoskop dzienny - sobota 11 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 11 grudnia. Co szykuje w tym dniu dla Ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.
Zobacz wideo Święta, święta i po świętach? Zadbaj o gwiazdkowy nastrój w swoim domu na dużo dłużej

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana w pełni zasłużyły na odpoczynek. Niech na chwilę zapomną o obowiązkach i zostawią je w pracy. Sobota minie ci pod znakiem sukcesów. Uda ci się przekonać kogoś do swoich racji, co w przyszłości zaowocuje. 

Horoskop dzienny - Byk

Sobota upłynie Ci na rozmyślaniu o przyszłości. Plany będziesz snuł w oparciu o marzenia, a nie obawy. Odważ się i zrób pierwszy krok do ich realizacji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W sobotę zrozumiesz, że do twojego życia wkradła się rutyna. Co, jak co, ale osoby spod znaku Bliźniąt nie przejdą obok tej informacji obojętnie. Może czas rozejrzeć się za dodatkowymi zajęciami sportowymi w okolicy? 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka utoną we wspomnieniach. Warto o siebie zawalczyć i odciąć się od przeszłości i zacząć budować teraźniejszość. Koziorożec szykuje dla ciebie niespodziankę. Mimo letargu i napadu melancholii, sobota będzie dla ciebie pracowita.

Horoskop dzienny - Lew

Problemy, które od pewnego czasu Cię nękają, ustąpią. Musisz po prostu wykazać się cierpliwością. Sobotę spędzisz z rodziną i docenisz to, co masz.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj zajmą cię porządki. Będziesz chciał wejść w 2022 rok ze świeżą głową i czystym mieszkaniem. Jeśli jest to dla ciebie odprężające, super. Jeśli nie, poszukaj relaksującego zajęcia.

Horoskop dzienny - Waga

Przed tobą dzień pełen negocjacji. Spokojnie, wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem. Nie pozwól wyprowadzić się z równowagi. Osoba spod znaku Koziorożca zrobi wszystko, aby cię zdenerwować.

Władimir Putin podczas wideokonferencji z Joe BidenemJoe Biden i Władimir Putin rozmawiali on-line ponad dwie godziny [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Skorpion

U Skorpionów szykuje się zawodowy sukces. Negocjuj stawki ze swoim szefem i nie pozwól, aby odesłał cię z kwitkiem. Dzisiaj przeanalizuj wszystkie argumenty, które będziesz mógł użyć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Zacznij myśleć na temat naprawiania relacji i więzi społecznych. Przyjąłeś błędną zasadę "coś za coś" i w niebawem odczujesz tego skutki. Zacznij samodzielnie decydować o swoim życiu, a dzisiaj... postaw na dobrą książkę i długi spacer.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W sobotę Koziorożce będą wyjątkowo marudne i zrzędliwe. Powód? Nie jest znany. Co wyprowadzi z równowagi? Wszystko - od kataru po brudny samochód i śnieg za oknem. Odpuść, bo osoby z twojego otoczenia nie wytrzymają i wybuchną.

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika wpadną w wir gotowania. Zaproś bliską ci osobę, a miło spędzisz sobotni wieczór. Uświadomisz sobie, że brakuje ci wspólnych chwil z rodziną. Dlatego nie zamykaj się, a otwórz na ich propozycje.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie oglądaj się za siebie, tylko konsekwentnie realizuj postawiony sobie cel. Jeśli wcześniej miałeś tendencję do zamiatania problemów pod dywan, teraz kłopoty odezwą się ze zdwojoną siłą. Odważnie staw im czoło i rozpraw się z nimi raz na zawsze.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop na 2022 rok [wszystkie znaki zodiaku]

Więcej o: