Horoskop na 2022 rok [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

W nadchodzącym roku odczujemy oddziaływanie: Marsa, Wenus, Merkurego, Jowisza, Saturna. Najbliższa Słońcu planeta - Merkury - już w 2021 roku pokazała jak silny ma wpływ na nasz nastrój i zachowanie. Czego możemy się spodziewać? Znaki zodiaku, które zaryzykują, i wykażą się dużą odwagą, skorzystają. Odniosą sukces zawodowy i poprawią sytuację finansową. Kosmogram jednak zaznacza, aby w 2022 roku nie tracić czujności i opanowania. Zwraca również uwagę na więzi rodzinne oraz społeczne. Co przyniesie nowy rok 2022 poszczególnym znakom zodiaku? Sprawdź.
Zobacz wideo Jak inflacja zastanie nas w 2022 roku? Ekspert komentuje

Horoskop na 2022 rok - Baran

Pod koniec bieżącego roku zrobisz w swojej głowie podsumowanie. Czy 2021 rok był dla ciebie dobry? Czy udało ci się osiągnąć to, co postanowiłeś? Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, nie zamartwiaj się, bo idzie nowe! W 2022 roku nie bój się zmian, bo możesz znacznie dużo zyskać. Przygotuj się na powodzenie zawodowe, podwyżkę i awans. Ze swoich obowiązków będziesz wywiązywał się z dużą starannością i dokładnością. Na przełomie lipca i sierpnia możliwy kryzys, a to wszystko za sprawą układu planet. Spokojnie, dzięki swojej determinacji szybko go zażegnasz.

Horoskop na 2022 rok - Byk

Osoby spod znaku Byka czeka ogromny rollercoaster. Będą musiały się sprawdzić w nowej roli. Z jakim skutkiem? Okaże się pod koniec 2022 roku. Mimo że poczujesz się przytłoczony natłokiem spraw, chęć jeszcze większych zmian i do walki z rutyną cię nie opuści. Zadbasz o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Wzrośnie dla ciebie znaczenie więzi społecznych i rodzinnych, dzięki czemu łatwiej zaczniesz nawiązywać nowe znajomości. Nie bój się tego. Pod koniec maja twoje życie obróci się do góry nogami.

Horoskop na 2022 rok - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt czeka konfrontacja z przeszłością. Odezwie się do ciebie osoba, która miała duży wpływ na twoje życie, postrzeganie świata i… serce. Uświadomisz sobie, ile popełniłeś błędów. Wyciągnij z tego odpowiednią lekcję, bo już w sierpniu los przygotuje sprawdzian. Czy się wykażesz zdobytym doświadczeniem i wiedzą? Oddziaływanie Merkurego niestety ci to utrudni. Nie daj się jego wpływom, bo szybko odczujesz tego konsekwencje.

Horoskop na 2022 rok - Rak

Przygotuj się Raku na festiwal sukcesów. 2021 rok był dla ciebie intensywny, ale to, co czeka cię w 2022 roku, przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Czy będziesz przerażony zmianą? Nie, bo pewności siebie doda ci Wenus. Oczywiście przez twoją wrażliwość na piękno i otaczający świat pojawią się napady melancholii, ale zostaniesz mistrzem w ich zapobieganiu. Odkryjesz nowe pasje, a także radość z aktywności fizycznej, która zawsze sprawiała problem. Przed marcem udaj się na zasłużony odpoczynek, aby zregenerować siły. Jej pokłady przydadzą się na trudy nadchodzącego miesiąca.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop na 2022 rok - Lew

Rok 2022 nauczy cię Lwie pokory i poskromi twoją chęć władzy. Da lekcję, która zostanie z tobą na długie lata. Uważaj na wpływ Merkurego. Sprawi on, że staniesz się waleczny, a nie będzie takiej potrzeby. Czeka cię czas wewnętrznego wyciszenia i odnalezienia harmonii ducha. W maju pojawi się ktoś, kto odmieni twoje życie i uświadomi wartości. Czekałeś na to. Mimo perturbacji poczujesz spełnienie. Docenisz osoby z otoczenia i umocnisz więzi rodzinne.

Horoskop na 2022 rok - Panna

Czy u osób spod znaku Panny zajdą widoczne zmiany? Nie. Najchętniej przyjęłyby kontrolę nad chaosem, bo w końcu "same sobie sterem i okrętem". Tak się nie da. Odczują to w końcu. Pewne jest, że w 2022 roku zrobisz generalne porządki zarówno w domu, jak i w życiu. Pozbędziesz się zbędnych rzeczy i toksycznych relacji, które w starym roku wyssały z ciebie to, co dobre. Przygotuj się na bagaż dobrych wiadomości na przełomie marca i kwietnia. Udawaną skromność schowaj  głęboko do kieszeni.

Horoskop na 2022 rok - Waga

Osobom spod znaku Wagi nadchodzący rok minie wśród licznych romansów. Zachowaj jednak rozwagę, bo mogą pojawić się z tego powodu problemy. W połowie sierpnia zrozumiesz, że potrzebujesz stagnacji i zatęsknisz na rutyną, która ci doskwierała. Mimo licznych spotkań, rozmów i obecności przyjaciół poczujesz się samotny. Wady obrócisz w zalety, a twój cięty język przyniesie ogrom sukcesów w pracy. Twoje umiejętności twardych i bezlitosnych negocjacji sprawią, że podpiszesz owocny kontrakt. Pamiętaj! Nie bądź nachalny i nie narzucaj swojego zdania, bo rodzinę zacznie to irytować, czego nie będą w sobie tłumić. 

Władimir Putin podczas wideokonferencji z Joe BidenemJoe Biden i Władimir Putin rozmawiali on-line ponad dwie godziny [ZDJĘCIA]

Horoskop na 2022 rok - Skorpion

Skorpionie, w 2022 roku możesz spodziewać się wielu sprzyjających ci momentów i chwil. Zacznij rozwijać swoje pasje i poznawać nowych ludzi. Wsparcie znajdziesz wśród rodziny, przyjaciół, partnera/partnerki, dlatego nie odtrącaj ich pomocy. Dzięki nim rozwiniesz skrzydła i uniesiesz się bardzo wysoko, a dzięki swojej sile wzbijesz się na szczyt. Nie pozwól, aby introwertyczna natura ci w tym przeszkodziła. Inny skorupiak - osoba spod znaku Raka - odda duże pokłady swojej empatii. W takim razie, czy może stać się coś złego? Spokojnie, jesteś bezpieczny.

Horoskop na 2022 rok - Strzelec

Uświadomisz sobie, ile miałeś, a ile straciłeś. Nie jest tu mowa o finansach, a o osobach, które kiedyś były ci bliskie. Przyjąłeś błędną zasadę "coś za coś" i w 2022 odczujesz tego skutki. Czy uda się to naprawić? Warto próbować i wyjść z ręką na zgodę. Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się na taki krok, czeka cię dużo pracy nad relacją. Pewnych ran nie da się zabliźnić, ale twoim antidotum okaże się cierpliwość. W miłości podejmiesz zdecydowane kroki i osiągniesz pełnię szczęścia. Szykuje się również zawodowy sukces. Negocjuj stawki ze swoim szefem i nie pozwól, aby odesłał cię z kwitkiem.

Horoskop na 2022 rok - Koziorożec 

Przekazujemy dobre wiadomości. Koziorożce, które stoją na straży przesadnej odpowiedzialności, tradycji i ciężkiej pracy, w 2022 roku odpuszczą i wrzucą na luz. Wszystko za sprawą 2021 roku. Przygotował cię do zmian i wprowadził w ich preludium. Skorzystaj z tego. To dobry czas, żeby spojrzeć na życie z innej perspektywy i pozbyć się ograniczających nas przekonań pt. "nic w życiu nie jest pewne", "nie mam dostatecznego poczucia bezpieczeństwa". Otwórz się na otoczenie i daj z siebie 100 procent. Tym razem nie w pracy, a w relacjach międzyludzkich - zaowocują w przyszłości. Udaj się na odpoczynek w lutym. Zregenerujesz siły. Przydadzą się one w nadchodzących miesiącach. Zła wiadomość? Będziesz wyjątkowo oszczędny.

Horoskop na 2022 rok - Wodnik

Będziesz chciał walczyć se swoją zasadniczą i obowiązkową naturą, na marne. Nie jesteś w stanie tego zmienić, więc naucz się żyć sam ze sobą. To, co inni uważają za wadę, dla innych jest ogromną zaletą. Jesteś mistrzem obracania wszystkiego na swoją korzyść. Przyda ci się ta umiejętność na przełomie kwietnia i maja. Ktoś w pracy będzie próbował rzucać ci kłody pod nogi. Ty sprawnie, sprytnie i w białych rękawiczkach zwalczysz atak. Nie pozwolisz na złe traktowanie nie tylko siebie, ale również osoby ze swojego otoczenia. Zwrócisz uwagę na więzy rodzinne. Jeśli jesteś w stałym związku, za sprawą Wenus twoje uczucie odżyją i wkradnie się ogromna namiętność.

Horoskop na rok 2022 rok - Ryby

Osoby spod znaku Ryby odpłyną w ocean wspomnień. Warto o siebie zawalczyć i odciąć się od przeszłości i zacząć budować teraźniejszość. Rok 2022 będzie wyjątkowo owocny. Mimo rozterek miłosnych, poczujesz wewnętrzną siłę. Zauważy to twój szef, który zaoferuje awans i podwyżkę. Starania i kompetencje na każdym polu zostaną docenione. Zatem co z miłością? Przyjdzie na nią czas na przełomie listopada i października. Miej oczy dookoła głowy. Pamiętaj, że jeśli nauczysz się żyć sam ze sobą, zadbasz o siebie, zaczniesz traktować swoje własne "ja" z wyrozumiałością, każda relacja będzie udana. Wszystko siedzi w głowie, więc pozbądź się złych emocji, które cię blokują. Jedyne na co uważaj, to finanse. Twoja rozrzutność może się na tobie odbić i przynieść długofalowe konsekwencje.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>> 

zima, zdj. ilustracyjnePoczątek astronomicznej zimy. Kiedy jest najkrótszy dzień w roku?

Więcej o: