Horoskop na 2022 rok [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Zastanawiasz się, co przyniesie Ci nowy rok? Szczęście w miłości, a może awans? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotował dla ciebie los na 2022 rok.
Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Baran

2022 rok będzie czasem dużych zmian. Przyjdzie ci się zmierzyć z kilkoma poważnymi decyzjami. Daj sobie czas i dobrze rozważ wszystkie możliwości, nie działaj pochopnie. Być może dobrym rozwiązaniem będzie poproszenie o radę bliską osobę, która obiektywnie oceni sytuację. Zdaj się na jej słowa i uważnie słuchaj, jednak nie działaj wbrew sobie.

Horoskop dzienny - Byk

Nadchodzący rok może okazać się czasem licznych sukcesów na polu zawodowym, choć nie obejdzie się bez stresu i wysiłku. Pamiętaj jednak, by nigdy się nie poddawać. Nie wszystko uda ci się zrealizować za pierwszym podejściem, kilka spraw może kompletnie nie wypalić, jednak w ogólnym rozrachunku 2022 rok okaże się dla ciebie niezwykle ważnym czasem.

Miasto z piernika w Kolejkowie we WrocławiuWrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Na polu zawodowym będzie ci się wieść w nadchodzącym roku całkiem pomyślnie, niestety kosztem życia osobistego. Twoi bliscy, zwłaszcza rodzina, mogą czuć się zaniedbywani. Mimo to wszystko wskazuje na to, że druga połowa roku stanie się przełomowym momentem dla twojej sfery uczuciowej. To dobry czas na podejmowanie śmiałych decyzji i zdanie się na intuicję.

Horoskop dzienny - Rak

2022 rok będzie dla ciebie raczej spokojny. Nie spodziewaj się większych, przełomowych zmian, ale też nie martw zbytnio rzeczami, na które nie masz dużego wpływu. Ta stagnacja może momentami nieco cię nudzić, jednak z drugiej strony w końcu uda ci się złapać kilka chwil oddechu i poczuć stabilizację w życiu. Zaczniesz dostrzegać drobne kwestie, które do tej pory raczej przemykały ci niezauważone. 

Horoskop dzienny - Lew

Nadchodzący rok okaże się dla ciebie dość nieprzewidywalny. Przełomowe momenty będą mieszać się z nudą, do tego co na horyzoncie może pojawić się także kilka rozczarowań. Staraj się jednak nie poddawać i nie tracić z pola swoich celów. Nie obawiaj się prosić innych o wsparcie, ale też nie nadużywaj go do spraw, które bez większego problemu możesz załatwić samodzielnie.

Horoskop dzienny - Panna

Niestety w 2022 roku w twoim życiu mogą pojawić się pewne problemy zdrowotne. Nie lekceważ żadnych dolegliwości, ale także nie stresuj się nadwyrost. Prawdopodobnie nie będą to duże kłopoty, ważne jednak, by nie odkładać niczego na później. Wsłuchaj się w swoje ciało, pamiętaj o badaniach kontrolnych i odpoczynku. Ostatecznie nadchodzący rok przyniesie ci także wiele zmian na lepsze i kilka ekscytujących zaskoczeń.

Przeczytaj więcej podobnych tekstów na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Waga

W najbliższych miesiącach mogą przytrafić ci się pewne kłopoty finansowe. Zacznij zwracać większą uwagę na to, co kupujesz (czy na pewno tego potrzebujesz?), ale także komu pożyczasz pieniądze. Możliwe, że pewna osoba nie mówi ci prawdy co do swoich prawdziwych zamiarów. Postaraj się w nowym roku obdarzać innych nieco mniej bezgranicznym zaufaniem, a także postaw na asertywność i stawianie granic. Zacznij też więcej myśleć o własnych odczuciach.

Horoskop dzienny - Skorpion

W 2022 roku uda ci się rozwinąć kilka zupełnie nowych pasji. Postaraj się zachować otwartą głowę i celować w aktywności na pozór nieoczywiste. Być może twoi bliscy od dawna próbowali cię na coś namówić, ale brakowało ci sił na podejmowanie się nowych zobowiązań. W nowy rok wejdziesz jednak z nową energią, postaraj się więc spożytkować ją w bardziej aktywny sposób.

Horoskop dzienny - Strzelec

2022 rok okaże się dla ciebie czasem zawierania nowych znajomości. Nie wszystkie relacje przetrwają próbę czasu, jednak kilka z nich ma szansę mocno wpłynąć na twoje dalsze życie. Nowe otoczenie pozwoli ci także poznać siebie z zupełnie nowej strony, co z kolei może pomóc ci mocno przewartościować swoje życie. Najbliższe miesiące zapowiadają się dość intensywnie - w pozytywnym znaczeniu.

Zdjęcie ilustracyjneAbonament RTV 2022. Ile będzie trzeba płacić od nowego roku? Jakie są stawki?

Horoskop dzienny - Koziorożec

W 2022 roku na pewno nie będziesz się nudzić. Momentami natłok obowiązków może cię przytłaczać. To ważne, by w takich momentach pamiętać o odpoczynku i chwilach tylko dla siebie, w których uda ci się poukładać w głowie pewne sprawy i naładować baterie przed kolejnymi zadaniami. Niestety w najbliższych miesiącach może spotkać cię także zawód ze strony bliskiej osoby. Jeśli to nie pierwsza taka sytuacja, zastanów się dobrze nad przyszłością tej relacji.

Horoskop dzienny - Wodnik

Najbliższe miesiące będą czasem układania spraw wynikłych w 2021 roku. Z pewnymi kwestiami nadal trudno ci się pogodzić, jednak możesz liczyć, że w najbliższym czasie w końcu uda ci się domknąć pewne z nich. Decyzje te dodadzą ci chęci do działania i pewnej dawno nieodczuwanej lekkości. Możliwe jednak, że do uporania się z pewnymi sprawami będziesz potrzebować pomocy - nie obawiaj się jej.

Horoskop dzienny - Ryby

Nadchodzący rok może z pozoru okazać się dla ciebie nieco nudny - nie dojdzie w nim raczej do większych, przełomowych, momentów w twoim życiu. Mimo to najbliższe miesiące mogą przynieść ci spokój, którego od dawna ci brakowało. Poczujesz się dobrze ze swoim życiem i zaczniesz na nowo dostrzegać pewne rzeczy i doceniać ludzi, którzy do tej pory pozostawali gdzieś w tle.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: