Horoskop dzienny - czwartek 9 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 9 grudnia. Nie daj się zaskoczyć i sprawdź, co czeka cię w czwartek. Jak wpłynie na twoje samopoczucie grudniowa aura? Kto będzie sprzymierzeńcem, a kto wrogiem? Nie zwlekaj. Odszukaj swój znak zodiaku i zobacz, co jest napisane w kosmogramie.
Zobacz wideo Przełomowy moment dla turystyki kosmicznej. Sukces lotu Virgin Galactic

Horoskop dzienny - Baran

Nie zrażaj się do osób ze swojego otoczenia. Tak samo, jak Ty, potrzebują trochę czasu. Przygotuj się na pochwały na różnych płaszczyznach. Przyjmij ją z uśmiechem na ustach i nie udawaj sztucznej skromności.

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka w związku, niech odpuszczą swojemu partnerowi. Natomiast single, niech dadzą sobie i drugiej osobie szansę. Nie stwarzaj gęstej atmosfery, która sprawi, że najbliżsi w końcu odejdą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zatęsknisz za dawną miłością. Uświadomisz sobie, że to, co miałeś, było prawdziwym szczęściem i skarbem. Teraz? Za późno. Zostały jedynie wspomnienia. Wyciągnij wnioski na przyszłość.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka poczują się dzisiaj piękne i wyjątkowe. Wszystko za sprawą aury i dobrej wiadomości, której mogą się spodziewać. Zrób coś dla siebie. Zadbaj zarówno o wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny.

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz potrzebę sprawienia bliskiej osobie przyjemności. Warto w tym dniu rozejrzeć się za prezentami świątecznymi. Dobrze przeanalizuj, co może się spodobać twojemu partnerowi.

Horoskop dzienny - Panna

Uważaj na wiadomości, które dostajesz, i nie daj się oszukać. Dzisiaj będziesz roztargniony i podatny na manipulacje. Zadbaj o swój kręgosłup - czas go wzmocnić. Sprawdź kurs jogi w swojej okolicy. Rozwój duchowy również ci się przyda.

Horoskop dzienny - Waga

Ciasto, pomidorowa, szpinak, kasza... wpadniesz w wir gotowania i nie będziesz chciał wyjść z kuchni. Co ciekawe, samotności przestanie ci doskwierać i nauczysz się żyć sam ze sobą. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Jesteś w złej kondycji psychicznej, to fakt. Zadbaj o nią. Nie bój się mówić o swoich problemach najbliższym i otwórz się na przyjaciół. Czeka cię dobra wiadomość i kolejny sukces w pracy. Zaalarmuj szefowi, że liczysz w najbliższym czasie na awans.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twój partner zacznie cię przytłaczać. Poczujesz chęć spędzenia czasu z przyjaciółmi. Jednak będziesz musiał się postawić bliskiej osobie, bo ona nie ukryje swojego niezadowolenia spowodowanego tym faktem. Nie wchodź w zbędne dyskusje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kto ma szczęście w miłości, ten nie ma go w kartach, dlatego omijaj hazard szerokim łukiem. Pieniądze, które udało ci się odłożyć, zainwestuj w podróż i odpoczynek. Pamiętaj, że ktoś cię darzy ogromnym uczuciem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj twoje kontakty z innymi ludźmi będą należały do poprawnych. Nie podejmuj poważnych rozmów, bo argumenty drugiej osoby mogą wyprowadzić cię z równowagi. 

Horoskop dzienny - Ryby

Poczujesz wewnętrzną siłę i odwagę. Ryby single nie będą miały oporów przed zagadaniem do osoby, o której myślą od dawna. Pamiętaj jednak o swoich obowiązkach. 

Więcej o: