Horoskop dzienny - środa 8 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - środa 8 grudnia. Co gwiazdy przyniosą w środę? Osoby, spod jakiego znaku zodiaku zatroszczą się o swoje zdrowie? Nie zwlekaj! Sprawdź, co cię czeka i nie daj zaskoczyć się działaniom ciał niebieskich.
Zobacz wideo Nie lubisz ozdabiać prezentów? Oto łatwe sposoby na pakowanie [Pracownia Bronka]

Horoskop dzienny - Baran

Zepsuta pralka, brudne lustro, pognieciona koszula… wszędzie znajdziesz powód, który wyprowadzi ci się z równowagi. Bądź dla siebie wyrozumiały i nie daj się wpędzić w poczucie winy oraz wyrzuty sumienia.

Horoskop dzienny - Byk

Pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko. Przekonasz się o tym zwłaszcza w środę, kiedy poczujesz pustkę i samotność, siedząc wśród luksusu. Powiedz bliskiej osobie, co czujesz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Musisz wiedzieć, że środa to czas pełen niespodzianek, który da ci energię na nadchodzący tydzień. Zrobisz coś bardzo ryzykownego. Znając naturę Bliźniąt, nie będziesz niczego żałować, wręcz przeciwnie, poczujesz, że chcesz więcej. Swój sukces świętuj w gronie najbliższych.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

Poczujesz brak bliskiej ci osoby. Swoją tęsknotę zagłuszysz ciężką pracą i realizowaniem przyjemności, na które wcześniej nie miałeś czasu. 

Horoskop dzienny - Lew

Narastające wymagania i oczekiwania sprawią, że w którymś momencie osoby spod tego znaku Lwa poczują wyczerpanie i obciążenie psychiczne. Trzeba będzie zacisnąć zęby i przetrwać, kiedy sytuacja zacznie się poprawiać i będzie okazja na odrobinę odpoczynku. 

Zdjęcia z granicy rosyjsko-ukraińskiej, 5 grudnia 2021 r.Coraz więcej rosyjskiego wojska na granicy z Ukrainą. Nowe zdjęcia satelitarne

Horoskop dzienny - Panna

Przestań się zamartwiać o innych, bo zaczyna to już męczyć bliskie ci osoby. Dramatyzowanie i lament w niczym nie pomogą, a wręcz przeciwnie. Mimo zmartwień, wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem.

Horoskop dzienny - Waga

Zachowaj topór wojenny i pamiętaj, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Zadbaj o swój spokój wewnętrzny i nie pozwól, aby ktokolwiek wyprowadził Cię z równowagi np. szef. Nie przekonuj go do swojego awansu czy podwyżki. To się nie uda.

Horoskop dzienny - Skorpion

W końcu wyjdziesz z jesiennego letargu i poczujesz nową porę roku. Mimo chłodu, poczujesz wewnętrzną siłę. Aura naładuje twoje baterie. Nie zmarnuj tego, tylko działaj.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dumę schowaj do kieszeni i przyznaj się przed samym sobą do popełnionych błędów. To sprawi, że nabierzesz do siebie szacunku. Zrezygnuj dzisiaj z planowania weekendu. W twojej głowie kłębi się za dużo myśli, które spowodują, że dojdzie do nieporozumień.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zaplanuj swój wypoczynek z bliską ci osobą. Według gwiazd, zasługujecie na dłuższy wypoczynek i zregenerowanie sił, na co później nie starczy wam czasu, ani funduszy. Może szybki wypad samochodem do Paryża, przez Niemcy i Amsterdam? Zaproponuj, a wyjdzie ci to na dobre.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przedświąteczne porządki zawładną twoim życiem na dobre. Odpuść i zacznij cieszyć się czasem spędzonym z rodziną. Umów wizytę do fryzjera. Później zapomnisz i będziesz zły, że nie ma już wolnych terminów.

Horoskop dzienny - Ryby

Zauważysz, że ktoś z twoich bliskich od dawna ukrywa przed problem, z którym sobie nie radzi. Podziel się swoim doświadczeniem i znajdź w sobie pokłady empatii. 

Kalendarz (zdjęcie ilustracyjne)27 grudnia dniem wolnym od pracy? Mamy nowe święto państwowe

Więcej o: