Horoskop dzienny - wtorek 7 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Panny i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 7 grudnia 2021 roku.
Zobacz wideo Policjanci reanimowali pasażera warszawskiego autobusu

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany będą dziś gotowe na pojednanie. To będzie dobry dzień, jeśli macie do rozwiązania jakieś kłótnie lub zaległe przeprosiny. Dziś wyjątkowo dobrze dobierzecie słowa, które wyrażą wasze emocje.

Horoskop dzienny - Byk

 • Nie będziecie w stanie usiedzieć w miejscu. Ćwiczenia fizyczne bardzo wam się przydadzą, by wyładować nadmiarową energię. Lepiej zrobić tak, niż wziąć na siebie kolejne obowiązki i się przepracować.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny przeanalizować podjęte decyzje. Niektóre z nich mogą być krokiem w tył w waszej karierze. Poczekajcie na więcej informacji.

Konkurs Szopek Krakowski (zdjęcie ilustracyjne)=Ruszył Konkurs Szopek Krakowskich. Część z nich jest ogrodzona drutem

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki mogą być dziś przytłoczone nienajlepszą atmosferą w domu lub w pracy. Starajcie się spędzać nieco więcej czasu w samotności. Wówczas zregenerujecie siły.

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy nie powinny pozostawiać spraw ważnych do wykonania na ostatnią chwilę. Nie starajcie się usilnie pokazywać innym swojej wartości. W ten sposób jej nie docenią, a wy poczujecie, że wasze wysiłki są na marne.

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny mogą liczyć na swoją intuicję. Pomoże wam ona wyjść z naprawdę niekomfortowej sytuacji. Uważajcie dziś na wszelkie rozmowy, które potencjalnie mogą doprowadzić do sporu.

Horoskop dzienny - Waga

 • Odkładanie spraw na później nie będzie dla was korzystne. Tymczasem poświęcenie się jakiemuś zadaniu sprawi, że zyskacie uznanie w oczach pracodawcy. Dokończcie wszelki sprawy, zanim weźmiecie się za coś nowego.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony będą odczuwały potrzebę oderwania się od codziennej rutyny. Nowe pomysły sprawią, że będziecie mieć więcej energii i motywacji do działania, a tego właśnie najbardziej potrzebujecie. Pamiętajcie jednak, by wasze decyzje nie były zbyt ryzykowne.

firankaCzym i jak prać firanki, żeby były śnieżnobiałe?

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny uważać na swoje zachowanie, bo nieświadomie ponaglacie niektóre projekty lub osoby. To z kolei nie wpłynie dobrze na wasze relacje z innymi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny ten dzień przeznaczyć na umocnienie znajomości. Każda rozmowa czy spotkanie mogą być dla was korzystnie prywatnie lub też zawodowo. Co ważniejsze, sytuacje te dodadzą wam energii.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Nowa możliwość zawodowa może znacząco polepszyć wasze życie. Upewnijcie się jednak, że wszystkie składane wam obietnice są możliwe do spełnienia.

Horoskop dzienny - Ryby

 • W ostatnim czasie byliście mistrzami unikania problemów. Taka passa jednak nie utrzyma się na zawsze. Czasem unikanie problemów może się na was odbić jeszcze większą liczbą obowiązków.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: