Horoskop dzienny - poniedziałek 6 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 6 grudnia - dla wszystkich znaków zodiaku. Co gwiazdy przyniosą poniedziałek? Osoby, spod jakiego znaku zodiaku zatroszczą się o swoje zdrowie? Kiedy porozmawiać z szefem o podwyżce? Nie zwlekaj! Sprawdź, co cię czeka i nie daj zaskoczyć się działaniom ciał niebieskich.
Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana zaczną nowy tydzień wypoczęte i ze świeżym umysłem. To idealny czas na planowanie swoich obowiązków tak, aby zdążyć przed świąteczną przerwą i nie zostawiać nic na nowy rok. Porozmawiaj z szefem o podwyżce. Może nie zgodzi się od razu, ale będzie miał twoją prośbę na uwadze.

Horoskop dzienny - Byk

Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie! Nie ignoruj znaków, jakie daje ci organizm. Warto poświęcić chwilę na badania kontrolne. Zdecydowanie unikaj cukru i przetworzone produkty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wsiądź w samochód i odwiedź swoich najbliższych. Potrzebujesz tego zarówno ty, jak i oni. W poniedziałek osoby spod znaku Bliźniąt będą miały silną potrzebę rozwiązywania konfliktów. Weźmie ich też na wspominki.

Horoskop dzienny - Rak

Jak już pokonałeś towarzyszącą ci melancholię, działaj. Zadbaj o swoje otoczenie. Może czas pozbyć się kurzu z biblioteczki? Należycie wypełnione obowiązki domowe, sprawią, że poczujesz się jeszcze lepiej.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Lew

Nie ignoruj osób spod znaku Byka. Są uparte i stawiają na swoim, dlatego zapamiętają wszystkie twoje działania. Pamiętaj, że praca to nie czas na przechwałki. Ktoś wyjątkowo będzie ci robił pod górkę.

Horoskop dzienny - Panna

Musisz wiedzieć, że dzisiejszy dzień będzie dla ciebie pełen niespodzianek. Przypadkowo spotkana osoba z przyniesie długo oczekiwaną zmianę w Twoim życiu. Da ci to energię na najbliższe dni. Swój sukces świętuj w gronie najbliższych.

Horoskop dzienny - Waga

Nawet nie wiesz, że tuż za rogiem czai się miłość. Samotne Wagi mają wreszcie szansę poznać kogoś wartościowego. Trzeba tylko pozwolić sobie na to i otworzyć się na nowe znajomości. Pamiętaj, że taka okazja nie zdarza się często.

Konkurs Szopek Krakowski (zdjęcie ilustracyjne)=Ruszył Konkurs Szopek Krakowskich. Część z nich jest ogrodzona drutem

Horoskop dzienny - Skorpion

To dobry moment na dokonywanie zmian. Musisz jednak liczyć się z tym, że zmiany będą szły opornie i nie zawsze po ich myśli, lecz ostatecznie zakończą się pozytywnie. Nie ma więc powodu do zmartwień.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie rezygnuj z tego, co postanowiłeś, zwłaszcza dzisiaj. Nawet, jeśli obowiązki w pracy cię przytłoczą, zrealizuj cel. Dzisiaj poczujesz zmęczenie i będziesz chciał, aby poniedziałek się jak najszybciej skończył.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożcu, wyciągnij swojego węża z kieszeni i spraw bliskiej osobie upominek. Dzisiaj będziesz podejrzliwy, a twoim umysłem zawładnie zazdrość. Zamiast zastanawiać się co robi i z kim spędza czas, zapytaj wprost i nie snuj teorii spiskowych. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Krzyk nie załatwi twoich problemów i nie sprawi, że osoby z twojego otoczenia zaczną cię słuchać. Wręcz przeciwnie, krzyk jest oznaką słabości. Zamiast wydawać rozkazy, poproś.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby przez cały dzień będą oczekiwać na niespodziankę. Błąd. Nie oczekuj, a zacznij dawać. Uważaj na ludzi, którzy Cię otaczają. Nie zawsze chcą dla Ciebie dobrze. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop miesięczny - grudzień 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Więcej o: