Horoskop dzienny - niedziela 5 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 5 grudnia. Jaki dzień czeka Barana, a jaki Strzelca? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co wydarzy się dziś w twoim życiu.

Horoskop dzienny - Baran

Fortuna będzie sprzyjała Baranom. Mogą zatem śmiało pozwolić sobie na próżność i wydać dziś więcej na swoje zachcianki, bo już wkrótce czekają je naprawdę spore pieniądze.

Horoskop dzienny - Byk

W niedzielę Bykom będzie sprzyjało szczęście! To idealny dzień dla wszystkich uczestników konkursów, łowców ofert oraz innych Byków, które oczekują odpowiedzi na rozwiązanie ważnych dla nich spraw.

Mikołajki (zdjęcie ilustracyjne)Mikołajki 2021. Kiedy wypadają? Co kupić chłopakowi? Jaki prezent dla kolegi z klasy?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta tej niedzieli pokażą światu swoje talenty i nietuzinkową osobowość. Nie powinny przywiązywać wagi do złośliwości, a konstruktywną krytykę przyjmować z pokorą i wyciągać wnioski. Przede wszystkim jednak - powinny robić swoje. Już wkrótce osiągną sukces.

Horoskop dzienny - Rak

Ta niedziela będzie świetnym dniem na sprawienie niespodzianki ukochanej osobie. Raki powinny zabrać swoją drugą połówkę na randkę, przygotować dla niej prezent lub poświęcić czas na to, by po raz pierwszy od dawna czule i szczerze porozmawiać o wspólnych planach.

Zobacz wideo Przepisy na pyszne ciasta bożonarodzeniowe - zebrę i piernik

Horoskop dzienny - Lew

Lwy odczują spełnienie i radość ze zrealizowanego niedawno projektu. Wpadną na pomysł, jak połączyć hobby z pracą. Udowodnią sobie, że są nie tylko kreatywne, ale i przedsiębiorcze.

Horoskop dzienny - Panna

Panny muszą uważać, by nie przegapić okazji na wielką miłość. Nie powinny się dziś spieszyć, wychodzić za wcześnie z imprez i zajmować wzroku telefonem, gdy idą ulicą - gorące uczucie może spotkać je wszędzie, więc niech rozglądają się uważnie!

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka dziś ważna rozmowa z drugą połówką. Przepracują razem trudne, nieporuszane dotąd tematy, które obojgu osobno spędzały sen z powiek. Nie będzie lekko, ale ostatecznie dojdą do porozumienia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony ruszą w niedzielę na miłosne łowy. Tego dnia nikt nie oprze się ich urokowi... poza jedną, szczególnie atrakcyjną dla nich osobą, która będzie zupełnie obojętna na zaloty. Skorpionom pozostanie zastanowić się, czy ta gra warta jest świeczki.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dla Strzelców niedziela będzie dniem spełniania marzeń. Niekoniecznie własnych. Z pełnym zaangażowaniem zabiorą się do szykowania bożonarodzeniowych prezentów. Bliscy, jak zwykle, nie będą chcieli powiedzieć, czego sobie życzą, więc Strzelce czeka sporo główkowania.

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop miesięczny - grudzień 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą w nastroju do żartów. Dobrego humoru nie zabraknie im przez cały dzień, ale warto, by uważały - niektórych psikusy mogą bardzo rozdrażnić.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki, mimo podekscytowania i starannych przygotowań do wielkiego wyjścia, mogą być niemiło zaskoczone tym, co zastaną na miejscu. Rozmowy mogą się dziś nie kleić, a panująca wokół atmosfera może doprowadzić do spięć.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mogą dziś odczuwać spadek formy. Dzień nie będzie sprzyjał ani domowym obowiązkom, ani spotkaniom z przyjaciółmi. Niedzielę lepiej spędzić na odpoczynku i podładowaniu życiowych baterii, by z nową energią zacząć kolejny tydzień.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: