Gang Swojaków w Biedronce. Do kiedy można odebrać maskotki?

Gang Swojaków to kolejna akcja Biedronki, w ramach której klienci mogą odebrać maskotki dla swoich pociech. Ostatnia edycja została przeprowadzona we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody "Salamandra" i miała na celu poszerzenie wiedzy o zagrożonych gatunkach zwierząt. Punkty mogliśmy zbierać do 20 listopada. Do kiedy można odebrać maskotkę?

Organizowane od kilku lat przez Biedronkę promocje z maskotkami cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Na czym polega akcja? Robiąc zakupy, zdobywamy naklejki. Po zebraniu odpowiedniej ilości mamy możliwość wymiany na zabawkę. 

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Gang Swojaków w Biedronce. Do zebrania aż 12 maskotek

Gang Swojaków to akcja promocyjna Biedronki, która została zorganizowana przy współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody "Salamandra". Jak informowała sieć sklepów, miała ona na celu poszerzenie wiedzy na temat zagrożonych gatunków zwierząt

Gang Swojaków został podzielony na dwie grupy - pierwszych sześć zwierzaków ma magiczne zdolności. To: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena oraz Wiewiórka Wiola. Druga grupa natomiast miała reprezentować grupę żyjących w Polsce zwierzaków, którym grozi wyginięcie, czyli: żubr, sóweczka, wilk, morświn, jeż oraz ryś. Aby dostać magicznego Swojaka, należało zebrać 80 naklejek, na zagrożonego natomiast - 60. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niemcy. Pożegnanie Angeli Merkel ze stanowiska kanclerza Wielki Capstrzyk na pożegnanie Angeli Merkel. "Czuję wdzięczność" [ZDJĘCIA]

Sieć sklepów Biedronka zadeklarowała, że przeznaczy 1,5 miliona złotych na wsparcie ochrony zagrożonych gatunków zwierząt w Polsce. Już pod koniec listopada było jednak wiadomo, że kwota ta będzie wyższa. Wszystko dzięki wsparciu klientów, którzy kupili książkę Gangu Swojaków "Chrońmy zagrożone zwierzęta" - cały przychód z jej sprzedaży ma bowiem zostać przekazany na akcję pomocową prowadzoną we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody "Salamandra". 

Biedronka. Do kiedy można odebrać maskotkę Gangu Swojaków? 

Naklejki za zakupy, które można wymienić na maskotkę, mogliśmy zbierać od 26 sierpnia tego roku do 20 listopada. Pluszaki można było natomiast odbierać do 1 grudnia 2021 lub do wyczerpania zapasów, co oznacza, że akcja dobiegła końca. W niektórych sklepach wciąż można znaleźć jednak maskotki, dlatego jeśli nie udało nam się do tej pory wymienić naklejek, warto sprawdzić okoliczne sklepy - być może w ich ofercie znajdą się jeszcze ostatnie pluszaki. 

Niedziele handlowe 2021 (zdjęcie ilustracyjne) Czy 5 grudnia jest niedziela handlowa? Gdzie zrobimy zakupy w ten dzień?

Więcej o: