Horoskop miesięczny - grudzień 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na grudzień 2021. Stary rok za chwilę dobiegnie do swej mety. Co gwiazdy przyniosą w tym czasie? Osoby, spod jakiego znaku zodiaku z nadzieją spojrzą w przyszłość lub zatroszczą się o swoje zdrowie? Czy Zimny Księżyc wpłynie na twoje samopoczucie? Nie zwlekaj! Sprawdź, co cię czeka i nie daj zaskoczyć się działaniom ciał niebieskich.
Zobacz wideo Co Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście PlotkaCo Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście Plotka

Horoskop miesięczny - Baran

Osoby spod znaku Barana nie będą zachwycone nadchodzącymi świętami, a nadmiar światełek i dekoracji będzie dla nich przytłaczający. Może czas wyjść ze swojej strefy komfortu, aby nie sprawić bliskim przykrości? Grudniowa pełnia wpłynie na twoje samopoczucie. W tym czasie zadbaj o siebie, a przede wszystkim o swoje zdrowie. Nie ignoruj znaków jakie daje ci organizm.

Horoskop miesięczny - Byk

Poczujesz spadek formy, a do twojego życia wkradnie się rutyna. Spokojnie, to okres przejściowy, który minie wraz z nowym rokiem. Spojrzysz z nadzieją w przyszłość i zastanowisz się nad swoją egzystencją. Pozbądź się złych myśli i uwolnij głowę. Nie denerwuj się, bo idzie nowe!

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Poczujesz silną potrzebę obecności w twoim życiu bliskich. Nie wstydź się tego. Nawiąż kontakt z osobą z przeszłości, z którą nie rozmawiałeś od lat. Może ona pomoże rozwiązać twoje problemy i powie, w czym tkwi szkopuł? Uważaj na decyzje, które będziesz musiał podjąć w drugiej połowie miesiąca. Grudniowa pełni ci tego nie ułatwi.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop miesięczny - Rak

W końcu wyjdziesz z jesiennego letargu i trwającej melancholii. Księżyc, który włada twoim znakiem, sprawi, że poczujesz wewnętrzną siłę do zmian i działania. To świetna wiadomość! Wykorzystaj ten czas jak najlepiej. Dodatkową energię i motywację da ci rodzina, za którą zatęsknisz, przez nadmiar obowiązków. Odłóż telefon i komputer w czasie odpoczynku i nie zaprzątaj sobie głowy służbowymi zadaniami. Postaw na siebie. 

Horoskop miesięczny - Lew

Lwy będą w jeszcze większym centrum uwagi niż zwykle. Zarażą swoją pozytywną aurą wszystkich domowników. Uważaj jednak na Wodnika, który rzetelnie podchodzi do wszystkich obowiązków. Możesz wzbudzić jego irytację. Każda faza księżyca będzie oddziaływać na ciebie. Punktem kulminacyjnym okaże się grudniowa pełnia. Ten czas warto przeznaczyć na podsumowanie ostatnich miesięcy i finalne zamknięcie starych spraw.

Horoskop miesięczny - Panna

Grudzień przyniesie ci kryzys związany z finansami. Postaraj się ograniczyć swoje wydatki i nie przenosić zadłużeń na nowy rok. Istnieje prawdopodobieństwo, że w styczniu się one pogłębią. Postaw na intensywny kolor. Na pewno masz w szafie bluzkę, na którą nie zwracałeś uwagi. Daj jej szansę i bryluj wśród znajomych. Wzbudzisz zachwyt i dostaniesz szansę na nowe znajomości. Przekształcą się one w długie, wartościowe relacje.

Horoskop miesięczny - Waga

W tym miesiącu spadnie na ciebie ogrom decyzji do podjęcia, a zwłaszcza pod jego koniec. Nie stresuj się. Usiądź i na spokojnie z dokładnością przeanalizuj każdą z opcji. Podczas kolacji wigilijnej nie zapominaj o tym, że twój cięty język nie pomoże w odbudowie rodzinnych relacji, dlatego staraj się uważać na słowa. Przestań oszczędzać na prezentach dla innych. Co dajesz, to dostajesz. 

Horoskop miesięczny - Skorpion

W trakcie grudniowej pełni będziesz podejrzliwy, a twoim umysłem zawładnie zazdrość o ukochanego. Zamiast zastanawiać się co robi i z kim spędza czas w danym momencie, zapytaj wprost i nie snuj teorii spiskowych. Postaraj się zdecydowanie mówić o swoich przekonaniach. Twoja ulegliwość i niezdecydowanie w końcu zirytuje najbliższych.

Horoskop miesięczny - Strzelec

Oj Strzelcu, chyba nagrzeszyłeś w 2021 roku? To wszystko do ciebie wróci ze zdwojoną siłą. Poczujesz brak relacji, które zmarnowałeś. Żal za czasem, który przeżyłeś. Niezadowolenie z decyzji, które podjąłeś. Czy da się to naprawić? Nie. Warto jednak w świątecznym czasie przeprosić i wyjaśnić swoje powódki. Dobrą wiadomością jest fakt, że szczęście w miłości cię nie opuści i dalej będziesz spełniał się w związku.

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Po co ci urlop, jeśli nadal siedzisz w telefonie i zastanawiasz się, czy wszystko, co zaplanowałeś jest dopięte na ostatni guzik? Zacznij być dla siebie dobrym i doceniać swoją pozycję, dlatego odpuść i poświęć czas rodzinie, zasługuje na to. Bliscy każdego roku czekają na twoje towarzystwo i uwagę. Cenią cię za determinację, zaangażowanie w obowiązki służbowe oraz postawę do świata. Podziękuj im. Uważaj na telefon od Strzelca. Wpłynie on negatywnie na nastrój i humor, który utrzyma się do końca stycznia.

Horoskop miesięczny - Wodnik

Wpadniesz w wir pracy i organizacji świąt Bożego Narodzenia. Rozdysponuj sprawiedliwie obowiązki między członków rodziny. Przestań narzekać na brak czasu. Walcz se swoją hipochondrią, która sprawia, że bliscy nie chcą przebywać w twoim towarzystwie. Zatęsknisz za osobą spod znaku Raka. Nie kryj swoich uczuć i powiedz mu to. 

Horoskop miesięczny - Ryby

Listopadowe pasmo sukcesów Ryb przeciągnie się do grudnia. To będzie miesiąc powodzenia i satysfakcji również w pracy. Idź za ciosem i zdobywaj kolejne poziomy kariery. Może poproś szefa o podwyżkę? Osoby z twojego otoczenia będą mogły liczyć na poziom oraz dobrą radę. Wykażesz się empatią. Niestety Zimny Księżyc zamiesza w życiu Ryby. Osoby spod tego znaku wypłyną w głąb oceanu wspomnień. 

pełnia księżyca (zdjęcie ilustracyjne)Pełnia Księżyca w grudniu 2021. Kiedy zobaczymy Zimny Księżyc?

Więcej o: