Horoskop dzienny - sobota 4 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 4 grudnia. Zastanawiasz się, czego spodziewać się w weekend? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotował dla ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

Ciężko będzie ci dziś trzymać nerwy na wodzy, a zwykłe drobiazgi będą wyprowadzać cię z równowagi. Postaraj się jednak nie wylewać złości na najbliższych. Jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, lepiej opuść pomieszczenie i pobądź chwilę w samotności.

Horoskop dzienny - Byk

Dziś jest dobry czas dla osób będących w relacjach partnerskich. Przedyskutujcie swoje punkty widzenia, które w ostatnim czasie mogły pójść w nieco odmiennych kierunkach i zweryfikujcie wzajemne potrzeby. Byki-single mogą natomiast liczyć na poznanie kogoś wyjątkowo intrygującego.

Miasto z piernika w Kolejkowie we WrocławiuWrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To może nie być łatwy dzień. Obowiązki spiętrzą się, a na horyzoncie pojawią się pewne problemy. W dodatku możliwe, że ktoś bliski zrani cię swoim zachowaniem. Ten dzień może cię mocno wyczerpać, ale nie poddawaj się. Już niedługo wszystko znacząco się poprawi.

Horoskop dzienny - Rak

W najbliższym czasie nie będziesz narzekać na nudę. Ogrom nieprzewidywalnych sytuacji i obowiązków może cię początkowo przytłoczyć, jednak z czasem dobrze wdrożysz się w nową sytuację. Na horyzoncie może pojawić się także awans.

Horoskop dzienny - Lew

Przyjdzie czas na poważną rozmowę z bliską osobą, choć wyjątkowo ci się do niej nie spieszyło. Postaraj się jednak o szczerość i jasne przedstawienie wszystkiego, co leży ci na sercu. Pamiętaj, że skrywane niechęci narastają i prędzej czy później znajdą swoje ujście, niekoniecznie w odpowiedni sposób.

Horoskop dzienny - Panna

Z pewnymi myślami ciężko ci się ostatnio oswoić. Dobrym rozwiązaniem byłaby tu rozmowa z osobą z zewnątrz, która świeżym okiem i bez żadnych uprzedzeń spojrzy na twoją sytuację. Może się zdarzyć, że pewnych kwestii po prostu nie dostrzegasz.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiejszy dzień nie będzie dla ciebie najlepszy pod kątem finansowym. Możliwe, że uszczuplisz swoje oszczędności w związku z pewną awarią. Nie załamuj się, ale też postaraj się w najbliższym czasie nieco przyoszczędzić.

Horoskop dzienny - Skorpion

Trapiące cię od pewnego czasu problemy zdrowotne w końcu znajdą rozwiązanie. Pamiętaj jednak, by dbać o siebie i nie zapominać o badaniach kontrolnych. Do tego regularnie odpoczywaj i dbaj o zdrowy sen.

15. emerytura w święta Bożego Narodzenia? (zdjęcie ilustracyjne)15. emerytura na Boże Narodzenie? "Powinna trafić do najbiedniejszych"

Horoskop dzienny - Strzelec

Będzie cię dziś rozpierać energia, dzięki czemu uda ci się załatwić wiele zaległych spraw. Postaraj się jednak nie spędzić całego weekendu na nadrabianiu obowiązków. Zrelaksuj się i oddaj ulubionym czynnościom.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pewna osoba zaskoczy cię komentarzem, który mocno cię urazi. Postaraj się mimo to nie kierować emocjami. To wcale nie musiały być słowa przemyślane. Z drugiej strony może jednak coś w nich jest? Zastanów się nad perspektywą drugiej osoby.

Horoskop dzienny - Wodnik

Będzie ci dziś dopisywać dobry humor i energia. Postaraj się zarazić nimi kogoś w bliskim otoczeniu i może zmotywować do wspólnej aktywności. 

Horoskop dzienny - Ryby

Między tobą a osobą z rodziny może dojść do pewnego niedomówienia. Postaraj się w najbliższym czasie skupiać bardziej niż zwykle na słowach innych osób i w razie niepewności dopytywać.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: