Horoskop dzienny - czwartek 2 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na czwartek 2 grudnia. Co dziś czeka Wodniki i Barany? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą w czwartek ambitne i zdeterminowane do działania. W końcu uda wam się zrealizować odkładane od dawna plany. Niestety, nie wszystkim spodoba się to, że jesteście dziś skupienie na własnych sprawach.   

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś senne i pozbawione pozytywnej energii. Twój nastrój może poprawić Panna lub Skorpion. To dobry czas na spojrzenie wstecz i przemyślenie swoich ostatnich wyborów życiowych. To pozwoli Ci ułożyć sobie wiele sprawa. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta powinny dziś zachować spokój i ostrożnie dobierać słowa. Możliwe, że sprowokujecie kłótnie. Nie warto podejmować w czwartek ryzyka. Ważne decyzje odłóż na później. Sprzyjający wam znak zodiaku to Wodnik i Baran

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś bardzo rodzinne. Na szczęście pojawi się wiele okazji do spędzenia czasu z bliskimi. Ktoś z twoich przyjaciół będzie potrzebowała twojej pomocy. Jeśli liczysz w czwartek na dobrą zabawę, spotkaj się z Panną i Wodnikiem.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś optymistycznie nastawione do życia. Jeśli trzeba kogoś pocieszyć lub mu pomóc, to właśnie wy będziecie najlepiej wiedzieć jak to zrobić. Możesz usłyszeć plotki na swój temat, jednak nie przejmuj się opinią innych. Postępuj w zgodzie ze sobą.  

Gigantyczne dynie z Istoku na PodlasiuDynia gigant z podlasia. Z 605-kilogramowej "Barbary" zupy nie będzie

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą w czwartek wyjątkowo aktywne. Wolny czas postanowicie spędzić na świeżym powietrzu albo na siłowni. Ćwiczenia pozwolą wam zapomnieć o problemach i na spokojnie przemyśleć wszystko to, co ostatnio dzieje się w waszym życiu.  

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi będą dziś zaskoczone tym, jak potoczy się ich dzień. Gwiazdy podpowiadają, że czeka was nagła zmiana. Wagi otrzymają dziś niespodziewaną wiadomość, od dawnego znajomego. Sprzyjający wam znak zodiaku to Strzelec. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony powinny uważać na swoje zdrowie, szczególnie na żołądek. Lepiej jeśli dziś zrezygnujesz z uprawiania ekstremalnych sportów. Jeśli dawno nie byłeś na rutynowych badaniach, warto udać się w czwartek do lekarza.  

Zabawka z utworem 'Gdzie jest biały węgorz? (Zejście)' CypisaSklepy w Kanadzie wycofują kaktusa tańczącego do polskiej piosenki o kokainie

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec mogą mieć w czwartek problemy z podjęciem działania, a negatywne nastawienie tylko utrudni sprawę. Strzelce poszukujące miłości może czekać dziś miła wiadomość od osoby, która od dawna o tobie myśli 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś towarzyskie, jednak może się to dla nich źle skończyć. Uważajcie na to, co mówicie, wasze słowa mogą zostać wykorzystane przeciwko Wam. Uważaj na Byki, mogą być do was nieprzychylnie nastawione.

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki będą dziś nie w humorze. Będziecie mieli ochotę schować się pod kocem. Na szczęście możesz liczyć na wsparcie bliskie osoby. Obowiązki, które miałeś do zrobienia odłóż na jutro - dziś wypocznij. 

Horoskop dzienny - Ryby

Cierpliwość Ryb zostanie w czwartek wystawiona na próbę. Spotkacie dziś osobę, która będzie opryskliwa, lepiej nie wdawaj się z nią w dyskusję. Sprzyjający wam znak zodiaku to Koziorożec i Baran. 

Więcej o: