Horoskop dzienny - środa 1 grudnia 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na środę 1 grudnia. Zastanawiasz się, czego spodziewać się po środzie? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotował dla ciebie los.
Zobacz wideo Śladami serialu "Alternatywy 4". Jak teraz wyglądają lokacje z serialu?

Horoskop dzienny - Baran

Na horyzoncie pojawi się ważne zadanie do wykonania. Może ci ono przynieść niemało stresu, ale równocześnie stać się także przepustką do awansu. Postaraj się przyłożyć do powierzonej czynności najlepiej, jak potrafisz.

Horoskop dzienny - Byk

Pewna bliska ci osoba mocno cię rozczaruje. Zastanów się, czy nie nazbyt łatwo wybaczasz jej kolejne potknięcia. Dobrym pomysłem będzie przeprowadzenie rozmowy, ale dobrze się do niej przygotuj, a potem zadbaj o asertywność.

Miasto z piernika w Kolejkowie we WrocławiuWrocław. W Kolejkowie pojawiło się miasto z piernika [GALERIA]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przyjdzie ci dziś do głowy dość niecodzienny pomysł, który nie będzie dawał ci spokoju. Zastanów się więc na spokojnie, czy warto wprowadzać go w życie, a następnie posłuchaj swojej intuicji.

Horoskop dzienny - Rak

Na horyzoncie mogą pojawić się pewne problemy zdrowotne. Przemęczenie od dłuższego czasu daje ci się we znaki. Koniecznie zaplanuj kilka dni wolnego, wykonaj także badania kontrolne.

Horoskop dzienny - Lew

Wiele wskazuje, że twoje życie uczuciowe może dziś prawdziwie rozkwitnąć. Niejednokrotnie możesz się pozytywnie zaskoczyć. Dzisiejszy dzień zapowiada się na niezwykle emocjonujący.

Horoskop dzienny - Panna

Nie będziesz dziś narzekać na nudę. Liczba obowiązków początkowo może cię przytłoczyć, jednak ostatecznie bardzo sprawnie się z nimi uporasz. Wieczorem znajdziesz natomiast chwilę na oddanie się ulubionym przyjemnościom.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Waga

Możesz dziś liczyć na drobny zastrzyk gotówki. Jeśli masz już pomysł, jak go wydać, nie wahaj się. Wiele wskazuje, że już niedługo znów przydarzy ci się dodatkowa premia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skontaktuje się z tobą niesłyszana od dłuższego czasu osoba, która mocno zaskoczy cię swoją wiadomością. Daj sobie czas, by się z nią oswoić. 

zimaKiedy zaczyna się kalendarzowa i astronomiczna zima?

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz się dziś borykać z poczuciem niepewności i wątpliwościami co do podjętych decyzji. Nie martw się, były one trafne. W tych ciężkich momentach warto jednak poszukać wsparcia w innych. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Odkryjesz nowe oblicze osoby z zawodowego środowiska. Może to dobry moment, by lepiej się zintegrować? Zaskoczy cię, jak wiele jeszcze nie wiesz o osobach, z którymi codziennie spędzasz tyle czasu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pewna osoba mocno nadwyręży twoje zaufanie. Jeśli to nie pierwszy taki przypadek, zachowaj wobec niej zasadę ograniczonego zaufania. Być może nie zdajesz sobie sprawy z pewnych kwestii.

Horoskop dzienny - Ryby

Będzie cię dziś rozpierać energia, dzięki której nie tylko uda ci się nadrobić nieco obowiązków, ale także aktywnie odpocząć. Ostatnio brakowało ci czasu na dawne pasje. Być może w końcu uda ci się do nich wrócić.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: