Horoskop andrzejkowy 2021. Nie każdy odnajdzie szczęście w gwiazdach. Dla kogo los będzie łaskawy?

Dziś Andrzejki, a więc czas wróżb i czarów. W ten szczególny wieczór możemy poznać przyszłość i dowiedzieć się, czy szczęście bęzie nam sprzyjać. Gwiazdy już wiedzą, jaki jest horoskop andrzejkowy 2021. Sprawdź, czy twoje skryte marzenia mają szansę na realizację.

Andrzejkowe wróżby znamy już od dziecka. W szkołach, a czasem też przedszkolach niemal każdy z nas przebijał papierowe serce, aby poznać imię przyszłego małżonka lub małżonki. Popularne jest też ustawianie butów, czy odgadywanie kształtów z wosku. Horoskop na 29.11 również jest szczególny. Tego dnia gwiazdy silnie działają na wszystkich, którzy są chętni poznać przyszłość. Ciekawscy mogą liczyć na szczęśliwą wróżbę, lub smutne wieści, które sprawią że ich plany będą musiały zaczekać aż do następnego roku. Zobacz swoją historię w odbiciu szklanej kuli. Oto horoskop andrzejkowy 2021. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Horoskop andrzejkowy 2021: Baran i byk muszą zachować czujność w relacjach

Byki i barany czeka wiele niespodzianek. Ich życie uczuciowe stoi pod wielkim znakiem zapytania, a to dlatego, że uczucia obu tych znaków zostaną poddane próbie. Może się to wydarzyć już w andrzejkową noc. Nie chodzi tylko o pary stworzone przez barana i byka, ale też zupełnie oddzielne jednostki. Ich na pozór silne relacje zakończą się jeszcze z końcem 2021 roku, lub rozkwitną na nowo, by pozostać trwałe na wieki. W życiu zawodowym bez zmian. W życiu rodzinnym, byki powinny otoczyć bliskich większą opieką. Barany zaś muszą zwrócić uwagę na relacje z rodzeństwem, być może ktoś potrzebuje ich rady i dobrego słowa.

Horoskop andrzejkowy 2021: Bliźnięta i Rak. Te znaki mają powody do radości

W życiu Bliźniąt nadejdzie spokój. Dawne spory i waśnie mogą wyjaśnić się już w andrzejkową noc. Nie odpychaj osób, które poproszą cię o rozmowę. To może być szansa na zupełnie nowy rozdział w twoim życiu. Raki, które miały problemy finansowe czeka zastrzyk gotówki. Muszą jednak uważać, postępując zbyt roztropnie mogą wpaść w finansowe tarapaty. Oba znaki w nadchodzącym roku będą poddane próbie. Ktoś może próbować nadszarpnąć ich zaufanie. Już dziś niech zachowają czujność i będą ostrożne.  

Horoskop andrzejkowy 2021: Lew, Panna i Ryby czekają na znak. Kto z nich otrzyma odpowiedź?

Wrażliwe ryby bywają niezdecydowane. Podczas andrzejkowej nocy wszystko powinno się wyjaśnić. Ich pytania, które potrafią dręczyć i zajmować myśli właśnie dziś zostaną zamknięte. Udzielona im odpowiedź nie wszystkim się jednak spodoba. Muszą uważać na fałszywe i zazdrosne osoby. Lew na swoje pytania nie znajdzie dziś odpowiedzi. Może jednak liczyć na początek relacji, która być może przerodzi się w gorące uczucie. Panna ma szansę na awans i korzyści finansowe, jeśli nie zbagatelizuje wróżby.

Horoskop andrzejkowy 2021: Waga i Skorpion nie mają powodów do zmartwień i radości

Waga i Skorpion to znaki, w których życiu w najbliższym czasie zmieni się najmniej. Jeśli miały jakieś dalekosiężne plany, najlepiej przesunąć je chociaż o rok. Dzisiejszy wieczór andrzejkowy nie przyniesie zbyt wiele odpowiedzi, ale to nie znaczy, że nie warto  skorzystać z dobrej zabawy. Skorpion musi uważać na podpowiedzi i manipulacje podczas wróżby z butami. Waga nie powinna brać wszystkiego za pewne.

Horoskop andrzejkowy 2021: Strzelec, Koziorożec i Wodnik mają szansę na bogactwo

Podczas dzisiejszej zabawy andrzejkowej Strzelec, Wodnik i Koziorożec powinny postawić na wróżby z liczbami. Te mogą zwiastować szczęście i ogromną fortunę. Wygrana w loterii, a może teleturnieju? Jeśli zauważysz podczas dzisiejszego wieczoru jakieś znaki, koniecznie miej ze sobą notatnik. Gwiazdy zwiastują duże korzyści finansowe w nadchodzącym roku. W życiu uczuciowym bez zmian.

Więcej o: