Horoskop dzienny - poniedziałek 29 listopada 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na poniedziałek 29 listopada. Zastanawiasz się, co szykuje dla Ciebie los? Szczęście w miłości, a może awans? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź!
Zobacz wideo Popkultura odc. 92

Horoskop dzienny - Baran

Twoje zdrowie będzie domagać się więcej uwagi. To dobry czas, by przeprowadzić badania kontrolne, ale także po prostu odpocząć. Zaplanuj kilka dni wolnego, które wykorzystasz wyłącznie na odpoczynek (żadnego załatwiania zaległych spraw!).

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiejszy dzień może okazać się przełomowy dla Twojej kariery. Być może przyjdzie ci podjąć decyzję, która znacząco zaważy na przyszłości. Zastanów się dobrze i wybierz to, co podpowiada ci serce.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twoje plany mogą ulec diametralnej zmianie. Postaraj się jednak zachować otwarty umysł. Zmiany mogą przynieść ci zupełnie nowy punkt widzenia i pozytywnie cię zaskoczyć. 

Horoskop dzienny - Rak

Szykuje się dość spokojny dzień. Możesz liczyć, że uda ci się zrealizować wszystkie plany, a wieczorem znaleźć chwilę dla siebie i bliskich. 

Horoskop dzienny - Lew

Skontaktuje się z tobą dawno niesłyszana osoba. Niestety możliwe, że popsuje ci to humor. Postaraj się jednak w spokoju jej wysłuchać i nie dać ponieść emocjom.

Horoskop dzienny - Panna

Twoje ciało i umysł domagają się odpoczynku. Zaplanuj kilka dni wolnego, które wykorzystasz na nadrobienie zaległości filmowo-książkowych i dobry sen.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Waga

Najwyższa pora, by wdrożyć w życie nieco ruchu. Zaplanuj się na siłownię albo przynajmniej zacznij więcej chodzić. Zamiast windy wybieraj schody, a krótkie przejażdżki tramwajem zamień na spacery. Twoje zdrowie ci podziękuje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Możliwe, że ktoś bliski potrzebuje twojego wsparcia. Miej oczy szeroko otwarte, bo bardzo prawdopodobne, że osoba ta nie zgłosi się sama po pomoc. Postaraj się pomóc najlepiej, jak potrafisz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Komentarz pewnej osoby mocno wytrąci cię z równowagi. Przeanalizuj tę sprawę na chłodno. Czy w tych słowach nie ma aby na pewno odrobiny racji? Niezależnie jednak do jakich wniosków dojdziesz, nie pozwól sobie odpłacać pięknym za nadobne. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Los zmusi cię, by szukać pomocy u innych. Mimo że bardzo tego nie lubisz, nie zwlekaj. Tym razem nie uda ci się rozwiązać problemów samodzielnie. A spojrzenie osoby z zewnątrz może ci pomóc zerknąć na problemy z innej strony.

Horoskop dzienny - Wodnik

Szykuje się dzień pełen wrażeń. Bliski ci osoba bardzo cię zaskoczy. Początkowo możesz nie mieć ochoty na jej pomysły, ale okaż nieco zauważania i daj się ponieść jej fantazji.

Horoskop dzienny - Ryby

Dziś na twojej drodze może stanąć oszust. Postaraj się nie podejmować pochopnych decyzji i nie ufać bezkrytycznie innym. Możliwe, że ktoś bliski nieświadomie będzie próbował wplątać cię w pewne problemy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: