Horoskop dzienny - wtorek 23 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 23 listopada - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie wtorek? Sprawdź, czy będzie dla Ciebie pomyślny, czy może musisz zachować szczególną ostrożność. Co przygotowały gwiazdy?
Zobacz wideo Choć tego nie zauważamy, doba ciągle się wydłuża

Horoskop dzienny - Baran

Mimo że tydzień dopiero się rozpoczął, pomyśl już o nadchodzącym weekendzie. Zarówno Ty, jak i partner potrzebujecie dużej dawki odpoczynku i bodźców. Może odwiedzisz jakieś wyjątkowe miejsce? Sprawdź, co dzieje się w Twojej okolicy.

Horoskop dzienny - Byk

Twojego wsparcia będzie potrzebować bliska Ci osoba, poświęć jej czas, tylko nie  staraj się prawić kazań i udzielać rad. Może to wywołać irytację. Dodatkowo istnieje również ryzyko, że zostaniesz niezrozumiany. W pracy czekają cię drobne kłopoty, z którymi pomoże Ci uporać się Rak.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie pędź tak i pozwól sobie na chwilę oddechu i odpoczynku. Nie zapominaj jednak o swoich obowiązkach i złożonych obietnicach. Nie możesz zawieść bliskiej Ci osoby.

Horoskop dzienny - Rak

Raki dopadnie dzisiaj melancholia. Spokojnie, minie, jeśli sprawisz sobie odrobinę przyjemności. Może odpuść sobie film na Netfliksie, tylko wyjdź na spacer i dotleń organizm? Drobna rozpusta w restauracji również przyniesie pozytywne skutki.

Horoskop dzienny - Lew

Osoby spod znaku Lwa będą dziś wyjątkowo irytujące. Nie wychylaj się i nie wchodź w konwersacje z szefem. Może mieć to swoje negatywne konsekwencje. Uważaj na osoby spod znaku Wodnika. Dzisiaj są wyjątkowo na Ciebie "cięte".

Horoskop dzienny - Panna

Wtorek nie będzie wymarzonym dniem dla osób spod znaku Wagi. Przyniesie on sporo wyzwań i wiele decyzji do podjęcia. Nie odkładaj tego na następny dzień, tylko zakończ wszystkie sprawy raz, a dobrze.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi dopiero wrócą do rzeczywistości po weekendzie. Staną się racjonalne. Będą kalkulowały, co im się bardziej opłaca, a co nie. Przy stanowczym wizerunku zachowają swój urok i wdzięk osobisty, dlatego osoby z najbliższego otoczenia nie zauważą zmian.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona w końcu zrozumieją, że pewny etap jest za nimi. Dobrze. Ile można trwać w przeszłości? Zamknij rozdział, który wydawał się otwarty, i zaplanuj najbliższe dni. Mogą przynieść wiele dobrego.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą bardziej waleczne, niż zazwyczaj. Tylko niech odpowiedzą sobie na ważne pytanie: "Po co?". Niech każda podjęta decyzja będzie wynikiem długich przemyśleń, a nie emocji. Pomyśl o osobie spod znaku Raka i Koziorożca. Czy nie sprawiłeś im przykrości?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożcu, powtarzaj jak mantrę to, że praca i pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Jeśli raz nie odbierzesz telefonu po godzinach, nic się nie stanie. Zawalcz o lepsze wynagrodzenie. Należy Ci się.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dzisiaj bardzo zdecydowane i zdeterminowane do działania. Nie obejdzie się jednak bez przeszkód. Uważaj na Byki, bo mogą podstawić Ci nogę. Wodniki w związku czeka miła niespodzianka.

Horoskop dzienny - Ryby

Odczujesz spadek formy. Nie denerwuj się, tylko zadbaj o siebie. W listopadzie Twój organizm potrzebuje szczególnej uwagi. Może jeden dzień urlopu? Porozmawiaj na ten temat z szefem. Zrozumie. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: