Horoskop dzienny - poniedziałek 22 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek 22 listopada. Jaki będzie początek tygodnia dla Byków i Wodników? Co czeka dziś Panny i Skorpiony? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

W poniedziałek gwiazdy będą Ci sprzyjały, wykorzystaj to. Warto podjąć się dziś nowego przedsięwzięcia. Barany poszukujące miłości, czekają zmiany w życiu miłosnym. Z kolei Barany w związku czeka poważna rozmowa z partnerem.

Horoskop dzienny - Byk 

Byki będą dziś w doskonałej formie fizycznej i psychicznej. Nie będą Ci straszne żadne wyzwania w pracy, a po południu nabierzesz ochoty na uprawianie sportu. Spodziewają się wiadomości od znajomego, będzie potrzebował twojego wsparcia. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą w poniedziałek bardzo zdecydowane i zdeterminowane do działania. Nie obejdzie się jednak bez przeszkód. Uważaj na Koziorożce. Mogą podstawić Ci nogę. Bliźnięta w związku czeka miła niespodzianka. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś sympatyczne i uczynne. Twojego wsparcia będzie potrzebować bliska Ci osoba, poświęć jej tyle czasu, ile potrzebuje i staraj się nie dawać rad. W pracy czekają cię drobne kłopoty, z którymi pomoże Ci uporać się Panna.    

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś pochłonięte sprawami rodzinnymi. Gwiazdy mówią, że trzeba będzie pomóc krewnym lub komuś doradzić w ważnej sprawie. Znajdźcie jednak czas dla siebie. Lwy w pracy będą dziś zdeterminowane i pełne optymizmu. 

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka w poniedziałek spokojny dzień. Zróbcie sobie przerwę od domowych obowiązków i odpocznijcie. W pracy możecie spodziewać się miłej wiadomości. Przychylnym wam znakiem będzie dziś Wodnik.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś miały głowy pełne pomysłów. Zabłyśniecie w pracy możliwe, że zostaniecie za to nagrodzeni już wkrótce. Po południu spodziewają się telefonu od rodziny. Sprzyjającym wam znakiem będzie dziś Baran

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą w poniedziałek liczyć pieniądze i planować wydatki. Nie podejmuj dziś żadnych pochopnych decyzji, lepiej odłożyć je na koniec tygodnia. Popołudnie sprzyja sympatycznym spotkaniom i przyjemnościom w gronie najbliższych. 

Andrzejki (zdjęcie ilustracyjne)Andrzejki 2021. Kiedy wypadają? Jakie są popularne wróżby andrzejkowe?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czeka w poniedziałek przygoda i niespodziewane spotkanie. Postaw dziś na rozwój swojej kariery. Po południu zadbaj o swoje zdrowie. Warto udać się na trening i przemyśleć plany na następny tydzień. Przychylny wam znak to Lwy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wyjaśnią w poniedziałek tajemnicę, która od dłuższego czasu je dręczy. To pozwoli wam odzyskać spokój i równowagę. Zaufajcie swojej intuicji, nie obiecujcie ludziom zbyt wiele i zachowajcie spokój wobec nagłych propozycji.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś niecierpliwe i nerwowe. Pamiętajcie o dobrym odżywianiu i nawodnieniu organizmu, to pozwoli wam lepiej reagować na stres. Po pracy czekają cię odwiedziny bliskiej osoby, z którą spędzisz miły wieczór. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby w poniedziałek skupią się na pracy i samorozwoju. Po południu zajmiecie się porządkami oraz sprawami rodzinnymi. Uważaj na Skorpiony i Wagi mogą wpłynąć negatywnie na twoje samopoczucie. 

Więcej o: