Horoskop dzienny - czwartek 18 listopada 2021. [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka Barany, Raki i Strzelce? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na czwartek 18 listopada 2021 roku.
Zobacz wideo

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mogą zabłysnąć dziś umiejętnościami negocjatorskimi. Najprawdopodobniej chodzi o konflikt w pracy, na którym możecie zyskać dodatkowe uznanie od przełożonych.

Horoskop dzienny - Byk

 • Dziś czeka was bardzo intensywny dzień - czyli dokładnie taki, jaki lubicie. Dużo obowiązków, spotkań i zadań. A co najważniejsze, ze wszystkim dacie sobie radę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Beztroskie podejście do życia to nie jest postawa, którą powinniście dziś zachować. Ktoś może zwrócić się do was z bardzo ważną sprawą. Jeśli nie zachowacie odpowiedniej powagi, możecie stracić okazję na to, by się wykazać.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki poczują dziś przypływ energii, co przyda wam się zwłaszcza w sytuacji, gdy planujecie jakieś nowe przedsięwzięcia. Dokończenie starych spraw również wam się przyda - dzięki temu zakończycie jakiś etap w swoim życiu.

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy powinny lekko przystopować z byciem zachłannym. Przyspieszanie niektórych spraw nie wpłynie na to, że dostaniecie coś szybciej. Ktoś może czuć się przyparty przez was do muru. 

Horoskop dzienny - Panna

 • To może być bardzo udany dzień, o ile Panny będą trzymały się swoich zasad i przekonań. Robienie czegoś wbrew sobie nigdy nie sprawi, że będziecie zadowoleni z podjęcia jakiejś decyzji. Wsłuchajcie się w siebie.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wreszcie skupicie się na działaniu, a nie obmyślaniu kilkunastu planów na osiągnięcie danego celu. Bez pójścia do przodu, wypróbowania metody prób i błędów, nigdy nie zbliżycie się do swoich marzeń.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona z większym optymizmem spojrzą na pewne sprawy. Nie starajcie się jednak narzucać innym swojego zdania, nawet jeśli wydaje się być bardziej korzystne. Poczekajcie, aż ktoś sam się przekona, że macie racje.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą miały dziś dobre predyspozycje do tego, by w sposób precyzyjny wyrazić swoje myśli, oczekiwania czy pragnienia. Jest to więc dobry dzień na wszelkie rozmowy - zawodowe czy też te prywatne.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce czeka udany dzień pod kątem relacji z innymi ludźmi, dlatego osoby samotne powinny zrobić coś w kierunku poznania nowych ludzi. Wasza pozytywna aura sprawi, że będziecie przyciągać do siebie dobrych ludzi.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą mieć dziś gorszy nastrój, spadek motywacji i ogólnie niechęć do działania. Uważajcie, by z tego powodu nie zacząć niepotrzebnego konfliktu w pracy.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Zmiany na tle zawodowym wprawią was w bardzo dobry nastrój. Na pewno to nie będzie koniec pozytywnych niespodzianek, na które możecie liczyć już niebawem, bo na początku 2022 roku. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: