Horoskop dzienny - wtorek 16 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek 16 listopada. Komu dziś będą sprzyjać gwiazdy? Wodnikom i Rakom czy może Strzelcom i Rybom? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Najświeższe informacje dotyczące pogody znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Trąba powietrzna porwała chłopca. Przez kilka sekund unosił się nad ziemią

Horoskop dzienny - Baran

Barany miewały lepsze dni niż wtorek 16 listopada. Lepiej unikaj konfrontacji zarówno w życiu zawodowym i miłosnym. Poświęć ten czas na polepszenie relacji z bliskimi. Barany tego dnia powinny dobrze dogadywać się ze Skorpionami.

Horoskop dzienny - Byk

Byki wykorzystają dobrą energię gwiazd, by swoją stanowczością dominować nad otoczeniem. Niezależnie czy w domu, czy w pracy. Możesz to wykorzystać, by dokończyć niezałatwione sprawy, które do tej pory ci ciążyły. Ale uważaj, by kogoś nie zranić, możesz tego wkrótce pożałować. 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Omenaa Mensah, Rafał BrzoskaLewandowska na imprezie urodzinowej męża Omeny Mensah

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś w dobrej formie. Jeśli masz taką możliwość, spróbuj zająć się tematem, który sprawiał ostatnio ci kłopot. Może dziś się uda? Gwiazdy sprzyjają we wtorek Bliźniętom zwłaszcza w sercowych sprawach. Warto też wyciągnąć pomocną dłoń do Wodnika czy Skorpiona, które dziś mają gorszy dzień. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą mieć bardzo towarzyski dzień. Układ gwiazd sprawi, że mogą przytrafić się im nieoczekiwane przygody i niespodziewane spotkania. W wolnej chwili przemyśl zagadnienia dotyczące pracy i zarobków.  Możliwe, że usłyszysz dziś coś zaskakującego. 

Horoskop dzienny - Lew

Druga połowa listopada na razie sprzyja Lwom. Nie daj się zwieść aurze za oknem, w temacie miłości i pracy dla Lwów we wtorek świeci słońce. Jednak uważaj dziś na swoje zdrowie oraz na plotki. Usłyszysz coś bardzo interesującego, ale niekoniecznie prawdziwego.

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny unikać zbytniego zaangażowania w konflikty w pracy. Szkoda na to czasu i zdrowia. Nadszarpnięte nerwy poprawi ci także czas spędzony z bliskimi. Postaraj się odpocząć od zgiełku ostatnich dni i nabrać sił na drugą połowę listopada.

program 'Tik-Tak'Gdy miała siedem lat występowała w programie "Tik-Tak". Mówi prawdę o show

Horoskop dzienny - Ryby

Choć Ryby będzie rozpierać energia, to powinny mieć się na baczności. Zwłaszcza w temacie pracy, jeśli masz taką możliwość, unikaj dzisiaj odpowiedzialnych zadań i zajmij się drobiazgami. Nie licz na to, że ktoś we wtorek przymknie oko na twoje błędy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka trudny wtorek. Nie będzie dziś lekko, więc dwa razy się zastanów przed podjęciem jakiejś decyzji. W pracy postaraj się dotrwać do końca dnia bez konfliktów. Dla Skorpionów to Panny powinny okazać się pomocne w gorszych chwilach.

Barbara Kurdej-SzatanNie tylko Kurdej-Szatan straciła pracę przez kontrowersyjny wpis! Inni aktorzy również

Horoskop dzienny - Koziorożec

Gwiazdy ewidentnie sprzyjają dziś Koziorożcom. Miłość, praca, zdrowie - tutaj powinny czekać was same przyjemne chwile. Może masz jakąś niezałatwioną sprawę z Wagą? Wtorek to dobry moment, by do tego wrócić i spróbować zamknąć temat.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą miały ciężki wtorek. Lepiej zakasać rękawy od rana. Jeśli czeka cię ważna rozmowa dotycząca pracy, lepiej się przygotuj. Szkoda narażać się na niepotrzebne nerwy. Postaraj się też zadbać o zdrowie: pożywne śniadanie, spacer, żadnych nadgodzin.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi dziś w pracy będą wyjątkowo ambitne. Nowy projekt? Ważne spotkanie? Wtorkowa energia pozwoli na realizację wielu rzeczy, na które do tej pory brakowało sił. Będziesz mieć też szczęście w miłości. Dzień będzie sprzyjał niespodziankom. Możliwe, że poznasz kogoś lub odkryjesz dawną znajomość na nowo.

Więcej o: