Horoskop dzienny - sobota 13 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 13 listopada. Co szykuje w tym dniu dla Ciebie los? Czy 13. dzień jesiennego miesiąca przyniesie Ci szczęście? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.
Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Horoskop dzienny - Baran

Nadal skup się na swoich obowiązkach, ale dzisiaj bądź dla siebie bardziej wyrozumiała/y. Jednak pamiętaj, że to, co odłożysz na następny tydzień, wróci ze zdwojoną siłą. W natłoku pracy nie zapominaj o swoich potrzebach.

Horoskop dzienny - Byk

Czy sprawdziłeś swoje zdrowie? Poszedłeś na badania kontrolne? Jeśli nie, nie czekaj. Będziesz dzisiaj zadziorny i pracowity, dlatego wykorzystaj swój zapał. Unikaj jednak poważnych rozmów. Mogą Ci one przynieść trudności.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Rak

Jak już zregenerowałeś siły, weź się za obowiązki. W wolnej chwili zadzwoń do najbliższych znajomych i pokaż, że cały czas o nich myślisz. Może zainicjujesz jakiś wspólny wypad? 

Horoskop dzienny - Lew

Lwie, dotrze do Ciebie, że do życia wkradła się rutyna, a wszystkie ruchy, jakie wykonujesz, są mechaniczne. Zamiast wiecznie narzekać i marudzić - zmień to! Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne.

Horoskop dzienny - Panna

Osoby spod znaku Panny będą bardziej waleczne, niż zazwyczaj. Tylko niech odpowiedzą sobie na ważne pytanie: "Po co?". Niech każda podjęta decyzja będzie wynikiem długich przemyśleń, a nie emocji. W wolnym czasie może przeczytaj książkę? Zaczerpnięta z niej wiedza zaowocuje.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj spotkasz osoby odporne na Twoje manipulacje. Jeśli chcesz załatwić jakąś sprawę, to tylko przy pomocy rzeczowych i konkretnych argumentów. Nie zapomnij o czystych intencjach. Zadbaj o swoją rodzinę i spraw najbliższym niespodziankę. Wywoła to uśmiech na ich twarzach. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Celebruj każdą wolną chwilę i nie pozwól, aby ktokolwiek odebrał Ci radość dnia. Nastała idealna pora na zakupy. Nie zapominaj jednak, że zaraz Black Friday. Warto odwlec wydatki w czasie.

Ciekawe informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Strzelec

Odpocznij, odetchnij i zbierz siły na nadchodzący tydzień, bo gwiazdy mówią, że będzie dość intensywny. Zadbaj o siebie i niech inni w końcu zaczną o Ciebie zabiegać. Pamiętaj, nie da się każdemu dogodzić.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Potrzebujesz relaksu i jest to fakt. Wyłącz telefon służbowy i zajmij się przyjemnościami. Może krótki weekendowy wypad? Przemyśl i korzystaj z uroków jesieni, dopóki masz czas. Okryj się kocem, chwyć kubek gorącej herbaty i włącz ulubiony serial. Pokonasz jesienną chandrę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie rezygnuj z postawionego celu, tylko przyj do przodu. Jeśli uświadomisz sobie, jak bardzo to dla ciebie ważne, nic i nikt nie będzie cię w stanie zatrzymać. Zaoszczędzone pieniądze przeznacz na szczytny cel.

Horoskop dzienny - Ryby

Każda chwila niech przyniesie ci uśmiech. Musisz wiedzieć, że dzisiejszy dzień będzie dla ciebie pełen niespodzianek. Przygotuj się na przyjemności. 

Do tragedii doszło w środę 10 listopada 2021 r. ok. godz. 14. na terenie Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.Atak w szpitalu psychiatrycznym. Pacjent uderzył pielęgniarkę siekierą

Więcej o: