Horoskop dzienny - piątek 12 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - piątek 12 listopada. Co szykuje w tym dniu dla Ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.
Zobacz wideo Zapiekanka z tortelloni carne Hilcona

Horoskop dzienny - Baran

W weekend nie rezygnuj z obowiązków. To, co odłożysz na następny tydzień wróci ze zdwojoną siłą. Nie możesz do tego dopuścić. Poza tym poświęć trochę czasu najbliższym. Oni potrzebują Twojego ciepła.

Horoskop dzienny - Byk

Byki od rana będą dręczone dolegliwościami zdrowotnymi. Być może będzie to konsekwencją wczorajszej imprezy, a być może, że będzie to zwykły sygnał od organizmu, że czas najwyższy trochę odpuścić i skupić się na własnym zdrowiu. Sprawdź to!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt otrzymają dziś zaskakującą wiadomość, sprawa, która ciągnęła się miesiącami właśnie teraz znajdzie swój finał. Czy wszystko ułożyć się po myśli? Wszystko zależy od oczekiwań. Postaw na swoim i nie rezygnuj ze swoich planów.

Horoskop dzienny - Rak

W piątkowy wieczór Raki będą bardzo emocjonalne. Bądźcie dla siebie wyrozumiali. Wieczorem ktoś może potrzebować Waszej pomocy lub rady. Zbierzcie siły i pokonajcie napady melancholii.

Więcej informacji ze świata i kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Lew

Początek weekendu nie będzie dla Ciebie dobrą wiadomością. Dlaczego? Nie jest to wiadome. Od rana nie opuści Cię rozdrażnienie i zły nastrój, dlatego nie wchodź w poważne rozmowy, bo może się to źle skończyć.

Horoskop dzienny - Panna

Zwolnij i odpuść, nie musisz już pędzić. Wszystko co miałeś zrobić, zrobiłeś. Oddaj się odrobinie relaksu. Może wyjście z koleżanką? Masaż? Zapomnij o troskach i oczyść swoją głowę.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Waga

Waż słowa i uważaj na nie. Mogą zaboleć najbliższych. Przestań obarczać innych swoimi obowiązkami i zacznij żyć samodzielnie. Unikniesz rozczarowań.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony poczują dziś zew i zaczną pracę nad rozwojem swojej pasji. Jednocześnie będziecie nieco roztargnieni, dlatego uważajcie na wszelkie inwestycje. Dzięki intuicji uda Wam się pokonać trudności.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zaszyją się dziś w kuchni, wieczór zapowiada się pod znakiem domówki i to właśnie Strzelec odpowiada za przekąski. Wśród zaproszonych gości pojawi się ktoś, kto totalnie Was zaskoczy. Nowa miłość pojawi się na horyzoncie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zbyt często zamiast sercem kierują się rozumem, żaden inny znak tak nie analizuje. Opieranie przyszłości na drugiej osobie jest nieuczciwe. Zadbaj o najbliższych i pozwól na ich bliskość.

Horoskop dzienny - Wodnik

Musisz wiedzieć, że dzisiaj będzie dla Ciebie pełne niespodzianek. Przypadkowo spotkana osoba  przyniesie długo oczekiwaną zmianę w Twoim życiu. Da Ci to energię na najbliższe dni. Swój sukces świętuj w gronie najbliższych.

Horoskop dzienny - Ryby

Poczujesz pragnienie bycia chwalonym oraz docenianym, i dobrze. Czas wyjść z ukrycia i zostawić skromność głęboko w kieszeni. Rodzina da Ci wiele radości. Ktoś wyjawi swój sekret, nie zawiedź jego zaufania, tylko posłuż dobrą radą.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Jarosław Kaczyński w KrakowieKaczyński o sytuacji na granicy: To nie my jesteśmy winni nieszczęściu

Więcej o: