Horoskop dzienny - czwartek 11 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - czwartek 11 listopada. Jesteś ciekaw, jaką przyszłość zapisały dla Ciebie gwiazdy? Odszukaj swój znak zodiaku i dowiedz się, co dzisiaj Cię czeka.
Zobacz wideo Choć tego nie zauważamy, doba ciągle się wydłuża

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana czeka udany dzień. Uda Wam się załatwić dziś sprawy, które są zależne od innych osób. Dlaczego? Emanujecie dużym wdziękiem i zarażacie humorem oraz uśmiechem. Proście, o co tylko chcecie. 

Horoskop dzienny - Byk

Wolny czas spożytkuj na uporządkowanie starych spraw. To idealny moment na wykreślenie ich z listy obowiązków. Nie czekaj, później będzie tylko gorzej. Samotne Byki mogą zawrócić komuś w głowie. Te w związku czeka natomiast miły wieczór. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Poświęć czas rodzinie i osobom, które tego potrzebują, oraz zrób coś dla nich bezinteresownie. Nie obrażaj się, jeśli będą zaskoczeni, a z pokorą przyjmij krytyczne słowa. Nie zniechęcaj się i pokaż, że Ci zależy.

Więcej informacji ze świata i kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

Zasługujesz na wypoczynek i regenerację. Nie zatrać się w nim i nie zapomnij o obowiązkach, do których - niestety - po odrobienie lenistwa ciężko wrócić. Pozwól na to, aby ktoś Cię wyręczył i sprawił, że poczujesz się wyjątkowy.

Horoskop dzienny - Lew

Skończ z leżeniem na kanapie przed telewizorem i wyjdź na długi spacer. Przez cały dzień będziesz oddawał się rozmyślaniom, a świeże powietrze sprzyja. Zaczniesz się zastanawiać, czy jesteś wystarczająco doceniany oraz lubiany. Spróbuj przekuć refleksje w działanie - może to dobry dzień, by zainwestować  siebie i zapisać się na szkolenie lub kurs?

Sytuacja na granicy z BiałorusiąGdzie są migranci? "Zostali uwięzieni. Białoruś nie pozwoli na powrót"

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś pracowite i zdeterminowane. W końcu uda Wam się rozwiązać zaległe sprawy. Nie przejmujcie się opiniami zazdrośników i skupcie się na realizacji swoich planów.

Horoskop dzienny - Waga

W czwartek Wagi będą bardzo emocjonalne i sentymentalne. Bądźcie dla siebie wyrozumiali. Wieczorem ktoś może potrzebować Waszej pomocy lub rady. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Schowaj zazdrość do kieszeni i nie oglądaj się na innych. Zacznij samodzielnie decydować o swoim losie. Wieczne wymówki Ci w tym nie pomogą.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie zapomniałeś o znajomych? Jeśli tak, zadzwoń i zapytaj o samopoczucie. Może wspólny wypad na miasto? Zadbaj o relacje z ludźmi. To jest idealny moment.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Cały czas myślami będziesz w pracy. Uwolnij się w końcu. Uświadomisz sobie, że pieniądze to nie wszystko, a szczęście przynoszą inne wartości. Dobrze. Oznacza to, że zrobisz krok na przód. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zrób obiad dla całej rodziny i delektuj się czasem spędzonym razem. Może wspólna gra w planszówki? Wykorzystajcie dzień produktywnie. Nie bój się rozmawiać o swoich emocjach i pokaż swoją bardziej ludzką i łagodną stronę.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie podejmuj dzisiaj żadnych decyzji. To nie jest dla Ciebie dobry dzień. Cierpliwość popłaca, w tym przypadku przyniesie zyski. Wystarczy, że poczekasz.

Marsz Niepodległości w Warszawie, 11 listopada 2019 r.11 listopada. Grupa 14 Kobiet z Mostu marsz Niepodległa dla Wszystkich

Więcej o: