Aliexpress - wyprzedaż 11 listopada. Produkty zostaną dostarczone za darmo

Aliexpress zapowiedział Globalny Festiwal Zakupów, w ramach którego polscy klienci sklepu po raz pierwszy otrzymają darmową wysyłkę. Promocja dotyczy produktów znajdujących się na wyprzedaży.

"Konsumenci na całym świecie pobili rekordy sprzedaży z 11.11.2020 roku w porównaniu z poprzednimi latami. W 2020 r. liczba międzynarodowych kupców spoza Chin uczestniczących w festiwalu na Aliexpress wzrosła ponad trzykrotnie. Liczba aukcji produktów od zagranicznych sprzedawców skoczyła o 600 proc." - napisano w komunikacie Aliexpress cytowanym przez portal bankier.pl

Zobacz wideo Zakupy w 100 sekund? Blicharski: Wiele firm chce wydłużać ten czas, my staramy się go ograniczyć

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Aliexpress. "Maksimum Okazji, Maksimum Zabawy"

Promocja będzie obowiązywać od 11 listopada od godziny 9.00. W tym roku Globalny Festiwal Zakupów odbędzie się pod hasłem "Maksimum Okazji, Maksimum Zabawy". W ramach promocji polscy klienci otrzymają darmową dostawę do przecenionych produktów. 

 - Globalny Festiwal Zakupowy 11.11 szybko staje się największą wyprzedażą roku na polskim rynku, obok Black Week. W tym roku po raz pierwszy przygotowaliśmy dla naszych polskich klientów dodatkową ofertę specjalną z darmową wysyłką na wszystkie produkty wyprzedażowe -  powiedział Gary Topp, dyrektor regionalny Aliexpress na Europę Środkową i Wschodnią cytowany przez portal publicrelations.pl.

W ramach Globalnego Festiwalu Zakupów klienci otrzymają 70 proc. zniżki na wiele produktów. Dodatkowo otrzymają darmową dostawę, bez minimalnej kwoty zamówienia.

Mateusz Morawiecki na granicy polsko-białoruskiejPremier na granicy. "Jest poszukiwanie słabych punktów" [ZDJĘCIA]

Aliexpress. Sklep internetowy działa już od 11 lat

Chiński serwis sprzedażowy - Aliexpres został uruchomiony w 2010 roku i należy do Alibaba Group. Sklep zajmuje się sprzedażą detaliczną.  Strona aliexpress.com jest dostępna w 12 językach m.in. angielskim, rosyjskim, hiszpańskim czy polskim. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 100 milionów produktów z 13 kategorii mi.in. moda damska, moda męska, zabawki, dzieci, niemowlęta czy zabawa i sport. Aliexpress jest także dostępny w aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Black Friday (zdjęcie ilustracyjne)Black Friday 2021. Nadchodzi szaleństwo zakupów. Kiedy wypada święto?

Więcej o: