Horoskop dzienny - poniedziałek 8 listopada 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 8 listopada. Co przyniesie poniedziałek? Sprawdź, czy będzie dla Ciebie pomyślna, czy może musisz zachować szczególną ostrożność. Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy?
Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Horoskop dzienny - Baran

Odpuść i wrzuć na luz, bo niepotrzebne nerwy mogą wpłynąć na cały nadchodzący tydzień. Po pracy weź głęboki oddech i oddaj się chwili spokoju. Może ciekawa książka?

Horoskop dzienny - Byk

Dzień zaczniesz od planowania nadchodzących dni. Nie zapomnij o zagospodarowaniu czasu na odpoczynek i poprawienie kondycji fizycznej. Ćwiczenia dobrze Ci zrobią.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jeśli poczujesz, że do Twojego życia wkradła się rutyna, zrób coś z tym. Nie siedź i nie czekaj, aż wszystko diametralnie się zmieni i Cię zaskoczy. Niestety tak nie będzie. Przyjmuj innych słowa z pokorą.

Więcej informacji ze świata i z kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Horoskop dzienny - Rak

Raka napadnie dziś senny nastrój. Zmęczenie da Wam się we znaki. Niestety czeka Cię ciężki tydzień. Okryj się kocem, chwyć kubek gorącej herbaty i włącz ulubiony serial. Spróbuj pokonać jesienna chandrę. 

Horoskop dzienny - Lew

Przestań wymyślać kolejne wymówki, bo wymigiwanie się irytuje najbliższych znajomych. Zacznij w końcu żyć i myśleć samodzielnie. Uważaj jednak na ludzi w swoim otoczeniu. Możliwe, że ktoś działa na Twoją szkodę.

Zdewastowany pomnik Józefa Piłsudskiego w KrakowieKraków. Zdewastowano pomnik Piłsudskiego. Ambasada Ukrainy wydała oświadczenie

Horoskop dzienny - Panna 

Zamiast brać, daj - miłe słowo, uśmiech, dobry gest - a powróci to ze zdwojoną siłą. Dzięki temu, że uporałeś się z zadaniami w ciągu całego poprzedniego tygodnia, wchodzisz w nowy ze spokojną głową i  w wyjątkowo dobrym nastroju. 

Horoskop dzienny - Waga

Podejmowanie konkretnych decyzji nie jest Twoją mocną stroną. Niestety poniedziałek przyniesie Ci dużo dylematów i będzie wymagał odpowiednich wyborów, które mogą zaważyć na najbliższą przyszłość. Nie bój się prosić i zasięgnij rady u najbliższej Ci osoby.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie wchodź w dyskusje polityczne, bo osoby z otoczenia mogą nie zrozumieć Twoich intencji. Nie szukaj powodów do kłótni. Zadbaj o swoje zdrowie i zwiększ odporność. Może zacznij brać witaminę C?

Horoskop dzienny - Strzelec

Odezwie się do Ciebie osoba z przeszłości. Nie myśl na jej temat zbyt intensywnie, tylko skup się na tym, co już masz. Zwłaszcza, że czeka Cię intensywny dzień w pracy, a szef zacznie wymagać znacznie więcej.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Bliskie osoby odczują Twój brak i nieobecność. Mimo Twoich starań, nie będą czuły, że są ponad obowiązki w pracy. Nie zniechęcaj się i próbuj dalej, a dobro wróci ze zdwojoną siłą. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie bój się i pozwól sobie na chwile słabości. Osoby z Twojego otoczenia zobaczą wówczas Twoje inne, ludzkie oblicze, dzięki temu poczujesz się lepiej. Zebrane siły spożytkuj w nadchodzącym tygodniu.

Horoskop dzienny - Ryby

Dużo się dzieje, a Ty jesteś zagubiony. Dodatkowo jesienna aura nie pomaga. Spokojnie, daj sobie czas. Małymi krokami dojdziesz do swojej mety.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Manifestacja Ani Jednej Więcej w Warszawie, 6 listopada 2021 r."Ani jednej więcej!". Działacze fundacji Godek starli się z demonstrującymi

Więcej o: