Wszystkich Świętych. Ceny zniczy, wkładów i kwiatów w supermarketach [BIEDRONKA, LIDL, AUCHAN]

Wszystkich Świętych już w najbliższy poniedziałek. Jakie oferty z tej okazji przygotowały popularne sieci supermarketów?
Zobacz wideo Cholewińska-Szymańska o zamknięciu cmentarzy: Tam, gdzie jest dużo zachorowań, powinny być zamknięte

Ceny zniczy idą w górę - przestrzega Money.pl za "Pulsem Biznesu". Choć minister zdrowia zapowiadał, że cmentarze 1 listopada nie zostaną zamknięte, to sprzedawcy nie czują się pewnie. Z tego powodu zamówili w tym roku mniej towaru. Innym powodem jest problem z dostępnością parafiny i jej rosnącą ceną. "Tegoroczny wzrost notowań parafiny wyniósł już blisko 100 proc. - z 900 EUR w styczniu do 1,75 tys. EUR w październiku" - podała gazeta.

Jezioro Tuz w TurcjiByło jezioro, nie ma jeziora. Różowe wody Tuz wyschły zupełnie

Wszystkich Świętych. Ceny zniczy i kwiatów w Biedronce, Lidlu i Auchan

Jeśli zdecydujemy się na zakup zniczy i kwiatów w znanych dyskontach, możemy sporo zaoszczędzić. Sprawdziliśmy, jakie oferty na przed dniem Wszystkich Świętych przygotowały popularne sieci handlowe.

Biedronka przygotowała promocję, w której kupując osiem zniczy, gratis dostaniemy trzy najtańsze z nich. Oferta obowiązuje do 30 października i dotyczy tylko posiadaczy karty Moja Biedronka. Na jedną kartę obowiązuje limit 32 zniczy, co daje 12 sztuk gratis. W marketach tej sieci zaopatrzymy się też w kwiaty: chryzantemy w różnych kolorach i wielkości - od 6,99 zł do 11,99 zł za doniczkę; wrzos - 5,99 zł; oraz wrzosiec - 7,99 zł. Sieć przypomina, że w niedzielę 31 października wszystkie sklepy Biedronka w Polsce będą zamknięte.

Cmentarz komunalny w Olsztynie przed Dniem Wszystkich ŚwiętychPogoda na Wszystkich Świętych. Będzie ciepło. Możliwy przelotny deszcz

W Lidlu, do soboty 30 października (a w niektórych sklepach także w niedzielę) dostaniemy znicze szklane i w ramce, z wkładem parafinowym lub olejowym - od 2,49 zł do 22,99 zł. Niektóre z nich objęte są promocją: kupując w wielopaku, możemy liczyć na obniżkę. Ceny wkłady do zniczy w sklepach tej sieci kosztują 6,99 zł za dwupak i 13,99 zł za ośmiopak. Lidl oferuje chryzantemy, których regularne ceny wynoszą od 6,99 zł do 18,99 zł, ale przy zakupie czterech doniczek, dwie sztuki otrzymamy gratis. Sieć zastrzega, że klient może jednorazowo nabyć cztery sztuki w promocyjnej cenie, a każdą kolejną w cenie regularnej.

znicz, zdjęcie ilustracyjneZnicze na dzień Wszystkich Świętych. Jakie wkłady i materiały wybrać?

Z kolei Auchan do niedzieli 31 października oferuje znicze w cenach od 1,28 zł do 6,99 zł za sztukę. Wkład parafinowy kosztuje 1,59 zł. Ceny chryzantem wynoszą od 7,99 zł za misę trzech kwiatów do 16,99 zł za doniczkę z dziewięcioma kwiatami. Wrzos kupimy za 3,59 zł, a żółcień za 9,89 zł.

Więcej o: