Horoskop na listopad 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na listopad 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. W tym miesiącu księżyc podczas pełni wkroczy w znak Byka. Oznacza to zupełnie inny przypływ energii już w drugiej połowie miesiąca. Jak to astrologiczne wydarzenie może wpłynąć na poszczególne znaki?

Horoskop na listopad 2021 - Baran 

W listopadzie Barany będą musiały podjąć pewne wyzwanie. Może okazać się nim wisząca już od dawna w powietrzu jakaś sprawa. Jeżeli chcą ubiegać się o awans, to doskonały moment, aby się wykazać. Miesiąc sprzyja również dalekosiężnym planom, zwłaszcza zawodowym. 

Zobacz wideo Co Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście Plotka

Horoskop na listopad 2021 - Byk 

W tym miesiącu pełnia wkroczy w znak Byka. Już w drugiej połowie listopada Byki poczują przypływ świeżej energii. Zaczną postrzegać codzienność przez zdecydowanie bardziej optymistyczny pryzmat. Druga połowa miesiąca to moment, w którym warto wykorzystać sprzyjającą aurę i zaplanować np. domowy budżet. Być może okaże się, że wiele wydatków uda się zminimalizować. 

Horoskop na listopada 2021 - Bliźnięta 

Jeżeli Bliźnięta nie poznały jeszcze swojej drugiej połówki, to w listopadzie jest na to szansa. Dla osób będących już w relacji może być to moment odświeżenia uczuć i ponownego rozpalenia ognia namiętności. Warto pielęgnować również bliskie relacje i odezwać się do przyjaciół, którzy mogą czekać na kontakt z Waszej strony. 

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Horoskop na listopad 2021 - Rak

Raki muszą w tym miesiącu sobie odpuścić. Ostatnio wzięły na swoje barki najprawdopodobniej o wiele za dużo. Przemęczone mogą odczuwać nagromadzony w ciele stres. Warto podjąć jakieś ćwiczenia fizyczne i rozluźniające, zwłaszcza w drugiej połowie listopada, gdy zrobi się nieco intensywniej. 

Horoskop na listopad 2021 - Lew

Lwy w tym miesiącu mogą odczuwać czasem lekką melancholię i znudzenie. Myślami będą wybiegały już w święta i wigilijne potrawy. Warto zaplanować wobec tego prezenty dla najbliższych z wyprzedzeniem, aby uniknąć chociażby grudniowych tłumów w sklepach. A może Wam to poprawi nastrój i przyniesie dużo satysfakcji oraz radości? 

Horoskop na listopad 2021 - Panna 

Dla Panien do będzie bardzo dobry miesiąc. Jego druga połowa może przynieść im wiele spokoju i stabilizacji, o której tak bardzo marzą. Plany, które próbowały wprowadzić w życie już od dawna, być może w listopadzie wypalą. To również dobry moment na pomyślenie o uprawianiu sportu. 

Horoskop na listopad 2021 - Waga 

Październik, mimo że był miesiącem wielu Wag, był dla nich czasem bardzo wymagający czy nawet wyczerpujący. W listopadzie będą mogły w końcu odpocząć i poczuć się komfortowo w nowej sytuacji, w której się niedawno znalazły. To również czas, w którym warto zadbać o higienę myśli i dawkować informacje przyswajane z zewnątrz. 

Horoskop na listopad 2021 - Skorpion 

Dla Skorpionów listopad może wydawać się nieco nudny. Wolą, gdy coś się dzieję, a najlepiej dużo i intensywnie. Drogie Skorpiony, czy aby nie zapomniałyście czym jest odpoczynek i jak ważny jest w prawidłowym funkcjonowaniu? Jeżeli przyjmiecie energię taką jaka jest, pomoże Wam to uniknąć prowadzenia nieustannej walki i sporo stresu. 

Horoskop na listopad 2021 - Strzelec

Strzelce od jakiegoś czasu przeżywają bardzo intensywny wzrost energii. Nie do końca wiedzą jak kontrolować swoje emocje czy może nawet wybuchy złości. Druga połowa miesiąca to idealna pora, aby odrobinę się wyciszyć i zastanowić nad powodem Waszej frustracji. Pomóc Wam w tym mogą nawet krótkie spacery na świeżym powietrzu. 

Horoskop na listopad 2021 - Koziorożec

Koziorożce planują już od jakiegoś czasu pewne duże przedsięwzięcie. Poświęcają temu wiele energii i każdą wolną chwilę. Listopad jest dobrym momentem, aby zrównoważyć pracę z życiem prywatnym. Jeżeli w ostatnim czasie zaniedbałyście swoją drugą połówkę lub bliskich, warto naprawić relacje jeszcze przed grudniem. 

 Horoskop na listopad 2021 - Wodnik

Listopad z pewnością nie jest ulubioną porą Wodników. Zdecydowanie wolą lato i długie, ciepłe wieczory. Ten miesiąc jednak może przynieść Wam wiele dobrego, zwłaszcza w sferze prywatnej. Musicie tylko ponownie złapać kontakt z własnymi emocjami i odpowiedzieć sobie szczerze, czego chcecie? Chodzenie z punktu do punktu bez celu nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Czasem warto zatrzymać się na chwilę. 

Horoskop na listopad 2021 - Ryby 

Ryby w tym miesiącu powinny przemyśleć swoje dotychczasowe działania. Zadajcie sobie pytanie, czy jest Wam wygodnie w obecnej sytuacji, jak się z nią czujecie oraz co mogłoby poprawić poczucie Waszego komfortu? Nie warto robić rzeczy wbrew sobie, ponieważ prędzej czy później odbiją się one na samopoczuciu oraz zadowoleniu z życia. Zaufajcie swojej intuicji. 

Więcej o: