Horoskop dzienny - czwartek 28 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - czwartek 28 października. Jaki dzień szykuje się dla Barana, a co spotka Bliźnięta? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co ci się dziś przytrafi.

Horoskop dzienny - Baran

Czwartek przyniesie ci bardzo miłą niespodziankę. Zaskoczenie będzie tym większe, że pojawi się ona z zupełnie nieoczekiwanej strony.

Horoskop dzienny - Byk

Zwróć dziś uwagę na swoje zdrowie. Czwartek będzie sprzyjał nowym postanowieniom i dotrzymywaniu tych, które już podjąłeś. To idealny moment dla Byków chcących rozpocząć dietę lub ograniczyć cukier.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zapowiada się dla ciebie czwartek pełen przygód. Nie chowaj się pod kocem, tylko pokaż się światu, a niespodzianki zaczną dziać się same.

Horoskop dzienny - Rak

W czwartek po intensywnie przepracowanych dniach w końcu złapiesz oddech. Znajdziesz spokój, którego od dłuższego czasu ci brakowało. Dzięki temu z nową energią i optymizmem podejmiesz kolejne wyzwania.

Zobacz wideo Studenckie gotowanie, czyli ciasto w kubku, żelazkiem w quesadillę i otwieranie wina bez korkociągu

Horoskop dzienny - Lew

W czwartek pochylisz się nad swoją najbliższą przyszłością. Przemyślenia doprowadzą cię do ciekawych wniosków, które mogą całkiem zmienić Twoje plany.

Horoskop dzienny - Panna

Po czasie z nieprzyjemnymi dolegliwościami nareszcie odczujesz ulgę. Dzień przebiegnie ci pomyślnie: co prawda, bez niespodzianek, ale na pewno nie nudno! Będzie cię wręcz roznosić pozytywna energia.

Horoskop dzienny - Waga

Strach przed nieznanym jest czymś naturalnym, ale nie pozwól, aby zwyciężył z twoimi marzeniami. Zaufaj sobie i temu, czego naprawdę pragniesz. Czwartek da Ci okazję, by zrobić pierwszy krok.

znicz, zdjęcie ilustracyjneCzy 1 i 2 listopada to dni wolne od pracy? Czy dzieci idą do szkoły?

Horoskop dzienny - Skorpion

To świetny dzień na naukę nowych umiejętności. Zechcesz dziś robić rzeczy, z którymi nie masz za wiele wspólnego, ale od dawna myślałeś, by ich spróbować. Nie pożałujesz!

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz mieć dziś problem z punktualnością i dotrzymywaniem innym osobom towarzystwa. Niewyspany i rozkojarzony powinieneś pomyśleć w końcu o odpoczynku i nie brać na siebie tylu obowiązków.

Black Friday 2021. Kiedy odbędzie się święto wielkich promocji i wyprzedaży? (zdjęcie ilustracyjne)Black Friday 2021. Już niedługo sklepy opanują szalone promocje. Kiedy?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pojawi się przed tobą interesująca propozycja. Rozważ, czy opłaca Ci się ją przyjąć, bo może mocno przeorganizować twój porządek dnia i przyzwyczajenia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Zamarzysz o dalekiej podróży. Zaczniesz planować i przygotowywać się do wyjazdu. Uważaj jednak, bo tuż przed nim może pojawić się przeszkoda.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień upłynie pod znakiem ambicji i siły. Postawisz dziś na swój rozwój osobisty i nie pożałujesz poświęconego na to czasu. W związku zapanuje w końcu spokój i równowaga.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: