Horoskop dzienny - środa 27 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - środa 27 października. Co szykuje w tym dniu dla ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.
Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak sama obcina włosy w pełnię księżyca

Horoskop dzienny - Baran

Nie daj się zwieść reklamom. Dzisiaj będziesz wyjątkowo podatny na wpływy. Nie kupuj niczego, co zbędne i tego, co łechta Twą próżność. Zaoszczędzone pieniądze warto zainwestować w rzecz, która będzie służyć przez długie lata.

Horoskop dzienny - Byk

Warto skupić się na tym, co jest teraz i cieszyć się najmniejszą chwilą. Nie patrz daleko w przyszłość i nie martw się na zapas. Poczujesz nieodpartą chęć na podróże. Odpuść sobie Zanzibar i poświęć swój czas rodzinie oraz osobie, która niedługo zjawi się w Twoim życiu. 

Więcej informacji ze świata i kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wszelkie perturbacje, które od pewnego czasu Cię nękają, ustąpią. Musisz po prostu wykazać się cierpliwością. Doceń wszystkie pochwały i miłe słowa, jakie otrzymasz od bliskich. Naprawdę na nie zasłużyłeś.

Horoskop dzienny - Rak

Nie przeżywaj straconych szans i nie wracaj do przeszłości. Nie przejmuj się nimi i nie przywiązuj do nich wagi, idzie nowe. Postaw na swoim i nie pozwól, aby strach stał się Twoim doradcą, bo kiedy go już pokonasz, poczujesz się silniejszy i pewny. 

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz dziś waleczny i gotowy do działania! Broń swoich racji, bo naprawdę je masz. Ktoś nieprzychylny będzie dziś kładł Ci kłody pod nogi, ale Ty odeprzesz wszystkie ataki.

Horoskop dzienny - Panna

Co przyniesie los Pannom? Środa będzie dla Was dobrym dniem. Obdarujcie kogoś uśmiechem, a karma wróci ze zdwojoną siłą.

Przekop Mierzei WiślanejPrzekop Mierzei Wiślanej. Sztuczna wyspa niemal ukończona. [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Waga

Gwiazdy dzisiaj płatają Ci figle, uważaj!  Nie zaczynaj niczego, co ważne i nie wchodź w burzliwe dyskusje. Może się to źle na Tobie odbić. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz działać szybko i błyskotliwie. Zaimponujesz dzisiaj komuś swoją wiedzą i umiejętnościami. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku, wytchnienia i oddaj się swoim pasjom. Obowiązki nie uciekną. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelcu, śmiało możesz cieszyć się dziś z przychylności innych. Warto wykorzystać swoje znajomości i poznać kogoś nowego. Nie bój się. Relacja zaowocuje. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przestań żyć tylko pracą. Nic się niestanie, jak nie odbierzesz jednego telefonu czy nie odpiszesz na wiadomość. Spraw, by rodzina czuła się, że jest na pierwszym miejscu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Zwolnij i rozejrzyj się dookoła. Bliska Ci osoba potrzebuje wsparcia i pomocy. Musisz przestać myśleć tylko o własnym "ja". Podziel się kimś swoim doświadczeniem.

Horoskop dzienny - Ryby

Niech wrażliwość Cię dzisiaj nie ogranicza. Pozwól swojej fantazji wypłynąć na wielkie wody i nie pozwól, aby ktokolwiek wstrzymał Twoje plany i ukryte pragnienia.

Minister zdrowia Adam NiedzielskiSzkoły będą zamknięte? Czarnek wyklucza. Niedzielski: Decyzje w listopadzie

Więcej o: