Horoskop dzienny - wtorek 26 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek 26 października. Czym dzisiaj może zaskoczyć Cię los? Sprawdź, co na ten dzień przewidują gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Dla Barana wtorek może być dniem pełnym wyzwań. Będzie musiał wiedzieć, kiedy powściągnąć emocję i nie powiedzieć o kilka słów za dużo. To dobry moment na naukę panowania nad sobą. 

Zobacz wideo Luksus made in Poland. Te jachty robią furorę na świecie

Horoskop dzienny - Byk

Ostatnie dni dla Byka były pełne emocji, a pewnie nie obyło się i bez łez. Drogi Byku, musisz wyjść ze swojej skorupy i zobaczyć, że bliscy, chcą dla Ciebie jak najlepiej. Być może ktoś czeka, aż pierwszy wyciągniesz rękę na zgodę? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta w ten dzień mogą być odrobinę marudne. Żaden pomysł nie będzie ich satysfakcjonował. Rutyna, nie jest tym, co lubią najbardziej. Nie martwcie się, już za kilka dni znowu wzejdzie słońce. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak ten dzień spędzi na rozwijaniu swojej kreatywności. Ostatnio prace twórcze pochłaniają większość jego myśli. Może to dobry moment, aby zacząć malować lub zapisać się do kółka teatralnego?

Andrzejki 2020Andrzejki 2021. Kiedy wypadają? Skąd się wziął ten zwyczaj?

Horoskop dzienny - Lew

We wtorek Lew poczuje długo wyczekiwany spokój. Mimo, że czeka go nawał obowiązków w pracy, zachowa trzeźwy umysł i znajdzie chwilę na odrobinę relaksu

Horoskop dzienny - Panna

Panna tego dnia wpadnie na nowy pomysł lub rozwiąże problem, nad którym ostatnio główkowała. Jej entuzjazm będzie wprost nie do ukrycia.

Horoskop dzienny - Waga

We wtorek Wadze wpaść w ręce może nowa oferta pracy lub awansu. To dobry dzień na zrobienie wykresu własnych wydatków i zaplanowanie budżetu na przyszłym miesiąc. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion w ten dzień może poczuć się odrobinę znudzony. Nie lubi, gdy wokół niego niewiele się dzieje, a  w pracy jak i w życiu będzie panował spokój. Drogi Skorpionie, cisza wcale nie musi być nudna. 

William Shatner w stroju Kapitana Jamesa T. Kirka do filmu 'Star Trek V', 1988 r.Kapitan Kirk wrócił w kosmos, tym razem naprawdę. William Shatner pobił rekord

Horoskop dzienny - Strzelec

Dla Strzelca ostatni tydzień był bardzo nerwowy. Sytuacje konfliktowe, którym musiał stawić czoła wyczerpały go całkowicie z energii. Wtorek jest momentem na regenerację sił i odzyskanie równowagi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Tego dnia Koziorożec może zapragnąć się rozerwać. Być może będzie chciał urządzić przyjęcie dla znajomych lub wybrać się gdzieś wspólnie ze swoją drugą połówką.

Horoskop dzienny - Wodnik 

We wtorek Wodnik poczuje nowy przypływ pozytywnej energii. Nic mu w ten dzień nie zepsuje humoru, a radością będzie wręcz zarażał ludzi dookoła. 

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby w ten dzień skupią się na zadaniach w pracy i osiąganiu własnych celów. Nie w głowie im będą imprezy ani flirty. Drogie Ryby, pamiętajcie tylko o znalezieniu złotych pięciu minut na odpoczynek. 

Więcej o: