Horoskop dzienny - niedziela 24 października 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 24 października. Co szykuje w tym dniu dla ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.
Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Baran

Musisz wiedzieć, że ten dzień będzie pełen niespodzianek i da Ci energię na nadchodzący tydzień. Zrobisz coś bardzo ryzykownego - nie żałuj tej decyzji. Swój sukces świętuj w gronie najbliższych.

Byk

Zachowaj topór wojenny i pamiętaj, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Zadbaj o swój spokój wewnętrzny i nie pozwól, aby ktokolwiek wyprowadził Cię z równowagi. 

Więcej informacji ze świata i z kraju przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Bliźnięta

Zwolnij! Dostrzeżesz, że ktoś z Twoich bliskich od dawna ukrywa przed Tobą problem, z którym sobie nie radzi. Podziel się swoim doświadczeniem.

Rak

Emocje odłóż na bok i zadbaj o domowe ognisko. Obdaruj swym ciepłem najbliższe Ci osoby. Uwierz, że odwzajemnią dobro ze zdwojoną siłą. 

Lew

Twoja atencyjna natura może dzisiaj wyprowadzić kogoś z równowagi. Miej się na baczności i poskrom swój temperament.

Zobacz wideo Trudno było znaleźć odpowiednich ludzi do tej roboty. Polskie "The Office" wchodzi z przytupem

Panna

Pozwól sobie na chwilę odpoczynku. Nie gnaj, zatrzymaj się i odetchnij. Nabierzesz siły na najbliższe dni. To idealny czas, aby nadgonić zaległe sezony ulubionego serialu.

Waga

Wago, dzisiaj pilnuj ciętego języka. Możesz wywołać u kogoś negatywne emocje i niechęć do swojej osoby.

Skorpion

Skorpiony od rana będą dręczone dolegliwościami zdrowotnymi. Może to konsekwencje wczorajszej imprezy? Jeśli nie, to zwykły sygnał od organizmu, że czas najwyższy trochę odpuścić i skupić się na własnym zdrowiu.

Strzelec

Strzelce odpuszczą sobie i innym, już od południa Wasze myśli zaczną krążyć wokół poniedziałku. To dobry moment na zaplanowanie nadchodzącego tygodnia.

Redyk w miejscowości Obidza w Beskidzie Sądeckim, 10 października 2021 roku.Jesienny redyk w górach. Setki owiec schodzą z hal [GALERIA]

Koziorożec

To dobry dzień na dokonywanie zmian, zwłaszcza związanych z domem. Musisz jednak liczyć się z tym, że zmiany będą szły opornie i nie zawsze po ich myśli, lecz ostatecznie zakończą się pozytywnie. 

Wodnik

Strach ma wielkie oczy! Dziś odważysz się wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmiesz nowych wyzwań. Możesz pozytywnie się zaskoczyć.

Ryby

Czwartek upłynie Ci na rozmyślaniu o przyszłości. Plany będziesz snuł w oparciu o marzenia, a nie obawy. Odważ się i zrób pierwszy krok do ich realizacji. 

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2021 (zdjęcie ilustracyjne)Zmiana czasu z letniego na zimowy. Kiedy zyskamy dodatkową godzinę snu?

Więcej o: