Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - sobota 23 października 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka Bliźnięta, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na sobotę 23 października 2021 roku.
Zobacz wideo Adam Woronowicz popkultura wywiad the office pl

Horoskop dzienny - Baran

 • Wasze negatywne nawyki zaczynają mieć wpływ na życie innych osób. Zastanówcie się nad nimi, zanim zaczną sprawiać większe problemy. Otwarta rozmowa na pewno pomoże.

Horoskop dzienny - Byk

 • Dzięki zrządzeniu losu uda wam się zrealizować pewny ważny cel. Nie zmarnujcie tego dnia na negatywne myśli i zwlekanie z działaniem. Kujcie żelazo póki gorące.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny skoncentrować się na obowiązkowych zadaniach do wykonania, a resztę odłożyć na inny dzień, kiedy będziecie mieli więcej czasu i energii. Otrzymacie dziś dużo wsparcia od osób ze swojego otoczenia.

Horoskop dzienny - Rak

 • Sobota zapowiada się dla Raków bardzo dobrze. Będziecie w wyjątkowym humorze i czekają was naprawdę udane spotkania towarzyskie. To dobry dzień na zażegnanie konfliktów czy sporów.

Horoskop dzienny - Lew

 • Dzięki beztroskiemu podejściu Lwy będą mogły uniknąć dziś pewnych problemów. Nie warto zamartwiać się każdą drobnostką i wygląda na to, że sami zaczynacie przekonywać się do tej postawy.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny powinny porozmawiać o swoich planach z bliskimi, ponieważ działając w samotności będzie wam bardzo trudno zrealizować swoje cele. Dzięki temu wreszcie zobaczycie postępy swojej pracy.

Chopin ForeverChopin Forever - ponad 50 wystaw o Chopinie na wyciągnięcie ręki [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Waga

 • Samotne Wagi mogą dziś liczyć na naprawdę zadowalające relacje czy znajomości, które podniosą waszą pewność siebie. Może niektóre komplementy przekonają was, żeby być mniej krytycznym wobec siebie.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony mogą liczyć dziś na dobry nastrój, który będzie się utrzymywał przez cały weekend. Zaplanujcie aktywny wypoczynek, a na pewno nie pożałujecie. Nie przesadzajcie jednak z alkoholem.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny dać z siebie wszystko, żeby wyjaśnić pewne kwestie związane z domem lub partnerem. Wrócicie do formy, jednak niektóre poważne sprawy powinny zostać omówione.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce zaakceptują wreszcie swoje ograniczenia i przemyślą jeszcze raz sposób na dotarcie do swojego celu. Dzięki temu znajdziecie lepszą i prostszą drogę, bez rezygnacji ze swoich marzeń.

Gigantyczne dynie z Istoku na PodlasiuDynia gigant z podlasia. Z 605-kilogramowej "Barbary" zupy nie będzie

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki powinny zdobyć się na większą uprzejmość i pogodzić się z osobami, wobec których byliście wrogo nastawieni. Na horyzoncie zapowiada się sporo wydatków. Musicie się zastanowić, czy jesteście w stanie ponieść takie wydatki.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Dziś wszystko dzieje się bardzo szybko, przez co macie wrażenie, że musicie za wszystkim gonić. Czujecie się obciążeni obowiązkami. Najlepiej będzie je dobrze wyselekcjonować, a te mniej ważne - odrzucić.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: