Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - piątek 22 października 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki piątek czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 22 października 2021 roku.
Zobacz wideo Popkultura odc. 88

Horoskop dzienny - Baran

 • Nie będziecie dziś w nastroju do owijania w bawełnę, a wasze słowa mogą zranić niektóre osoby. Zastanówcie się, czy was osąd faktycznie jest taki sprawiedliwy, jak się wam wydaje.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki mają zbyt wiele rzeczy na głowie i tysiące pomysłów do zrealizowania. Postarajcie się jednak skupić tylko na tych najważniejszych dla siebie punktach. Wówczas będziecie zadowoleni z działań, ale nie przemęczeni.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta będą w rewelacyjnym nastroju, co skutkować będzie lepszym kontaktem z innymi w pracy i w domu. Wykorzystajcie ten czas na lepsze poznawanie swoich współpracowników. Wśród nich mogą znaleźć się osoby, na których opinii warto polegać.

Black fridayKiedy jest black friday 2021? Wielkie promocje w sklepach już wkrótce

Horoskop dzienny - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny bardziej zatroszczyć się o bliskie wam osoby. Bardzo możliwe, że tylko wy jesteście w stanie im pomóc. Nie musi to być wielka przysługa, ale bardzo poprawi wasze relacje.

Horoskop dzienny - Lew

 • Twoje przeczucie względem sytuacji w pracy niestety się sprawdziło. Następnym razem powinniście bardziej zaufać swojej intuicji. Zastanówcie się, jak zminimalizować szkody.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny powinny szczerze porozmawiać z partnerem na temat swoich uczuć i planów. Wyrażanie emocji przyjdzie wam dziś wyjątkowo łatwo, dlatego macie bardzo duże szanse na uzyskanie porozumienia.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi powinny dziś powalczyć z rutyną codziennego dnia. Zaplanujcie spotkanie z przyjaciółmi lub aktywny weekend. Dzięki temu zregenerujcie siłę przed kolejnym tygodniem.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Jesteście w dość dobrej formie, żeby zająć się nawet trudnymi zadaniami. Pamiętajcie jednak, byście nie przekraczali wyznaczonych sobie granic. Nie jesteście maszynami, musicie też odpoczywać.

UrlopTo musisz wiedzieć, zanim weźmiesz bezpłatny urlop

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce powinny dziś na poważnie i pilnie zająć się obowiązkami, ponieważ w przyszłym tygodniu dojdą wam kolejne sprawy i zwyczajnie nie będziecie mieć czasu. Na przyszłość popracujcie też nad odpowiednim balansem między domem i pracą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce nie powinny dziś zwierzać się byle komu. Ktoś pozornie wam przychylny może przypisać sobie wasz pomysł i zyskać uznanie innych.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wasze frustracje mogą prowadzić do konfliktu z partnerem. Być może niektóre decyzje zostały podjęte w pośpiechu. Powinniście jeszcze je przemyśleć.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą miały dziś dużo motywacji, by podjąć wszelkie działanie niezbędne do zakończenia jakiegoś projektu. Otrzymacie też wsparcie od osób, po których się tego nie spodziewacie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: