Kiedy jest black friday 2021? Wielkie promocje w sklepach już wkrótce

Kiedy jest black friday 2021? Łowcy okazji już szykują się do zakupowego święta. Jakie produkty będzie można kupić w promocyjnych cenach? Co zrobić, żeby upolować najlepsze okazje?

Co roku wszyscy miłośnicy zakupów czekają na black friday. Zwyczaj przyszedł do Polski z USA i na dobre się u nas zadomowił. To właśnie tego dnia większość sklepów przygotowuje dla swoich klientów specjalne promocje. I choć w Polsce rzadko można liczyć na obniżki takie, jak w sklepach w Stanach Zjednoczonych, to "święto zakupów" zyskuje coraz więcej zwolenników. 

Zobacz wideo Black Friday. Święto amerykańskiego konsumpcjonizmu?

Zmiana czasuKiedy zmiana czasu na zimowy? Już niedługo trzeba przestawić zegarki

Kiedy jest black friday 2021? 

W Polsce blak friday wygląda nieco inaczej niż w USA. W naszym kraju utarło się, że promocje black friday, dotyczą sklepów stacjonarnych, natomiast wielkie promocje w sklepach internetowych pojawiają się w poniedziałek po tym święcie, czyli w tzw. cyber monday. W tym roku black friday wypada w Polsce 26 listopada. 

Black friday 2021 - Polska. Które produkty kupimy taniej? 

Promocje w czasie black friday są niemal na wszystko. Największą popularnością cieszą się obniżki w sklepach ze sprzętem RTV i AGD. Na promocje możesz liczyć także w sklepach odzieżowych, obuwniczych, księgarniach, drogeriach czy sklepach jubilerskich. Tego dnia warto także sprawdzić promocje na bilety lotnicze. To szansa na upolowanie tanich lotów. 

Nie daj się jednak zwieść wielkim obniżkom. Jeśli planujesz zakupy w black friday, to lepiej wcześniej sprawdź ceny produktów, które chcesz kupić. Dlaczego? Warto porównać standardową cenę i cenę w czasie święta zakupów, aby mieć pewność, że zakup faktycznie się opłaca. 

Jak najlepiej zaplanować sobie urlop w 2022 roku? (kalendarz - zdjęcie ilustracyjne)Dni wolne od pracy w 2022 roku. Jak najlepiej zaplanować sobie urlop?

Black friday 2021. Nie daj się ponieść szaleństwu zakupów

Wiele osób w czasie black friday ulega promocjom i kupuje wiele niepotrzebnych rzeczy. Nie daj się ponieść i rób zakupy rozsądnie. Sprawdzaj, czy będziesz mógł w razie czego zwrócić dany produkt do sklepu. 

Więcej o: