Promocje na znicze w Biedronce i Lidlu. 4+1 gratis albo kupon na kolejne zakupy

Zbliża się Wszystkich Świętych. 1 listopada wielu z nas uda się na cmentarze, aby zapalić znicze na grobach bliskich. W znanych dyskontach pojawiły się już promocje na znicze i kwiaty. Chcesz kupić tanie znicze na cmentarz? Sprawdziliśmy promocje w Lidlu, Biedronce i Carrefour.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Na cmentarzach może wkrótce zabraknąć miejsca

Wszystkich Świętych już za niecałe dwa tygodnie. W poniedziałek 1 listopada większość Polaków uda się na cmentarze, aby zapalić znicze na grobach bliskich osób. W ubiegłym roku tuż przed świętem cmentarze zostały zamknięte z powodu pandemii. Rząd zapowiada jednak, że tym razem nie będzie podejmował decyzji z dnia na dzień. 

- Bierzemy pod uwagę bardzo wiele aspektów - to oczywiste. Ale przede wszystkim chcę powiedzieć, że sytuacja, która miała miejsce rok temu, kiedy musieliśmy praktycznie z dnia na dzień podjąć decyzję - to była sytuacja ekstraordynaryjna - powiedział Adam Niedzielski. - W tym roku nie przewidujemy podejmowania decyzji w takim nagłym trybie, z dnia na dzień, bo jesteśmy lepiej zabezpieczeni - zapewnił szef MZ.

Tymczasem znane dyskonty przygotowały promocje znicze i sztuczne kwiaty. Sprawdziliśmy oferty Lidla, Biedronki i Carrefoura. 

Tanie znicze na cmentarz. W Lidlu za zakup zniczy otrzymasz kupon za kolejne zakupy 

Od poniedziałku 18 października trwa promocja na znicze w sklepach Lidl. Posiadacze aplikacji otrzymają kupon o wartości 10 zł za zakup zniczy za minimum 49 zł. Kupon będzie można wykorzystać na kolejne zakupy w sklepie. Promocja trwa do 20.10.2021. 

Teraz w Lidlu znicze szklane z wkładami parafinowymi, czas palenia do 30 godzin, kupisz w promocji. Przy zakupie ośmiu sztuk zapłacisz za każdą 3,49 zł. Zaoszczędzić można 4 zł, ponieważ standardowa cena za sztukę to 3,99 zł. 

Oprócz zniczy w ofercie Lidla znajdziemy również sztuczne kwiaty - m.in. bukiet 18 chryzantem (14,99 zł/ 1 zestaw), pojedyncze kwiaty w różnych wzorach i kolorach (7,99 zł/ 1 szt.) czy bukiet 9 goździków (9,99 zł/ 1 zestaw).

Tanie znicze na cmentarz. Promocja w Biedronce 4+1 gratis. 

Posiadacze karty Moja Biedronka również mogą liczyć na zniżki. Od 18 do 23.10 przy zakupie czterech zniczy piąty (najtańszy) otrzymasz gratis. Limit dzienny zakupów to 25 zniczy - maksymalnie 5 produktów gratis. Wartko podkreślić, że w promocji nie biorą udziału wkłady do zniczy oraz znicz Caritas. Do tego produkty zakupione w akcji nie podlegają zwrotowi.

Szeroka oferta zniczy w Carrefour

W Carrefour znajdziesz szeroką ofertę zniczy. Małe znicze kupisz już za 1,29 zł. Nico większe kosztują od 2,99 zł za sztukę. Ceny większych zniczy sięgają nawet 49,99 zł za sztukę. 

Więcej o: