Horoskop dzienny - czwartek 21 października 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na czwartek 21 października. Zastanawiasz się, co szykuje dla Ciebie los? Szczęście w miłości, a może? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź!
Zobacz wideo Mazowieckie. Handlowali podrobionymi torebkami. Policja zabezpieczyła 768 torebek wartych prawie trzy mln zł

Horoskop dzienny - Baran

Przyjdzie ci dziś podjąć niełatwe decyzje. Tym razem o pomoc poproś kogoś bliskiego, komu łatwiej będzie obiektywnie spojrzeć na sytuację niż tobie, a dodatkowo wesprze cię w wymagającej chwili.

Horoskop dzienny - Byk

Szczególnie dziś na siebie uważaj. Rozkojarzenie będzie ci się dawało we znaki, a o nieszczęście nietrudno. Jeśli możesz, lepiej zostań w domu. Nie podejmuj także zbyt poważnych decyzji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czwartek może okazać się dla ciebie ważnym dniem. Pewne poglądy ulegną przedefiniowaniu, odkryjesz także swoje nowe oblicze. Ta nowa wiedza będzie dla ciebie bardzo inspirująca. 

Oscary 2022. 'Diuna' - kadr z filmu: Timothee Chalamet"Diuna" zadebiutuje dzień wcześniej na HBO Max. Zdjęcia pokazują, że jest na co czekać

Horoskop dzienny - Rak

Dziś będzie dobry dzień dla twoich spraw sercowych. Możesz liczyć na poznanie kogoś wyjątkowego lub na miło spędzony dzień z drugą połówką.

Horoskop dzienny - Lew

Optymizm nie będzie Cię dziś opuszczać. Dzięki temu szybciej niż zwykle uda ci się zrealizować pewne sprawy, a także wpaść na kilka świetnych pomysłów, które zostaną docenione przez szefostwo.

Horoskop dzienny - Panna

W końcu odzyskasz spokój ducha. Dawne problemy odejdą w niepamięć, a na horyzoncie pojawią się bardzo obiecujące możliwości. To zdecydowanie dobry czas na nieco szaleństwa.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Waga

Pewna bliska osoba, z którą od dawna brakowało ci kontaktu, niespodziewanie odezwie się i poprosi o pomoc. Postaraj się wesprzeć ją najlepiej, jak potrafisz, a potem spędźcie wspólnie nieco czasu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Natłok obowiązków wyjątkowo da Ci się dziś we znaki. Postaraj się zaplanować nieco oddechu - kilka dni tylko dla siebie, podczas których nie będziesz musieć myśleć o pracy, obowiązkach ani problemach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz liczyć na drobny zastrzyk gotówki, który jednak okaże się być prawdziwym zbawieniem. Mimo to postaraj się przeznaczyć go na najbardziej pilne sprawy, a resztę odłóż na później. 

wichura, zdjęcie ilustracyjnePogoda. Silne wichury od środy w Polsce. Wiatr może przekroczyć 100 km/h

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przyjdzie ci się zmierzyć z dość nietypową sprawą. Najlepiej poproś o pomoc kogoś bardziej doświadczonego - nie martw się, że sprawisz wrażenie osoby niekompetentnej. Każdy z nas się kiedyś uczył.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pewna kwestia mocno cię zasmuci, ale nie załamuj. Pamiętaj, że na pewne sprawy nie mamy wpływu, a po burzy zawsze wychodzi słońce. Zresztą wiele wskazuje, że już niedługo usłyszysz bardzo pozytywne wieści.

Horoskop dzienny - Ryby

Przyjdzie ci dziś przeprowadzić od dawna odwlekaną rozmowę. Postaraj się jednak nie ulegać presji i trzymać swojego zdania. Brak asertywności może ci bowiem przysporzyć wielu niepotrzebnych kłopotów.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: