Horoskop dzienny - środa 20 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na środę, 20 października. Co czeka na ciebie w pierwszy dzień pełni księżyca? Gwiazdy mają sporo do przekazania! Wiem, co przyniesie los, dlatego sprawdź swój horoskop na dziś.

Więcej magii i czarów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co czeka na Ciebie w środę. Sprawdziliśmy, co wydarzy się dzisiaj w Twoim życiu. Bądź gotów na wszystko, co przyniesie los.

Horoskop dzienny - Baran

Dla Baranów pierwszy dzień pełni księżyca będzie stosunkowo przyjemny. Czeka was miłe rozleniwienie, które będzie przeplatać się z chwilami błogiego spokoju. Wszystko dlatego, że księżyc wchodzi właśnie w waszą fazę. Czerpcie całymi garściami. 

Horoskop dzienny - Byk

Dla Byków horoskop na dziś przewiduje, że musicie odłożyć stres na bok. Czas przestać przejmować się tym, na co nie macie wpływu. Odbierzcie telefon, porozmawiajcie z kimś bliskim, wyjdźcie na spacer, ale nie zadręczajcie się!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - dla was pełnia księżyca w październiku nie będzie nazbyt łaskawa. Według horoskopu dziennego czeka was sporo udręk oraz problemów. Uważajcie na to, co mówicie, bo inni dobrze pamiętają o wydarzeniach z przeszłości. 

Horoskop dzienny - Rak

Horoskop dzienny dla Raków mówi, że pora, aby zdystansować się do spraw. Inni wiele wam zarzucają, ale dopóki sami nie powiecie dość, nigdy nie zaznacie chwili relaksu. Zaszliście komuś za skórę? Po prostu przeproście. Po co trzymać urazę! 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy w środę czeka dzień spokojny. Będziecie cieszyć się z pięknej, słonecznej aury. To jedne z ostatnich takich pięknych jesiennych dni, więc ładujcie baterie, póki jest czas! Idźcie na spacer, weźcie w dłoń herbatę z miodem i rozkoszujcie się.

Horoskop dzienny - Panna

Co czeka Panny? Według dzisiejszej horoskopu Panny muszą nieco odpocząć. Zmęczenie już daje wam się we znaki, a to dopiero połowa tygodnia. Jak poradzicie sobie z kolejnymi dniami, jeśli się porządnie nie wyśpicie.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi początkowo poczują się w bardzo niepewni. Na szczęście z biegiem dnia będzie Wam coraz milej. Horoskop na dziś mówi, że powinnyście mocno zainwestować w zdrowie. Zróbcie badanie, weźcie witaminy, nie lekceważcie kataru czy bólu gardła.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony mogą dziś przekuć wiele swoich pomysłów w sukces. Czeka je miła niespodzianka - kupcie zdrapkę, może dziś wasz szczęśliwy dzień? Poszukajcie promocji w sieci, będziecie zaskoczone, jak bardzo los wam sprzyja! Środa to będzie wasza chwila radości.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce lepiej, aby unikały kłótni. Pełnia księżyca sprawi, że będziecie nerwowe, agresywne i skore do utarczek słownych. Nie ma co ryzykować - czasem lepiej odpuścić, przemilczeć niektóre kwestie i dopiero po czasie je przegadać z bliską osobą. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce, które od dawna noszą się z pomysłem zmian, nie powinny dłużej czekać. Trzecia część października to idealny moment na wprowadzenie nowych rozwiązań w życie. To wasza chwila więc… na co czekacie?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powinny skupić się bardziej na sobie niż na drugiej osobie. Ostatnio za dużo pozwalacie, by ktoś (niemal dosłownie) wchodził wam na głowę. Wodniki w związkach muszą przemyśleć, czy osoba, z którą się spotykają jest odpowiednia dla nich. Uważajcie w szczególności na połączenie Wodnika i Raka!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby muszą w końcu zacząć dbać o siebie. Ból kolana może zwiastować prawdziwe problemy. Nie bójcie się lekarza - więcej złego przyniesie wam czekanie niż wizyta u specjalisty. Czas spróbować!

Więcej o: