Horoskop dzienny - wtorek 19 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - wtorek 19 października. Co szykuje w tym dniu dla ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Niezwykłe odkrycie NASA. „Trzęsienie Marsa"

Horoskop dzienny - Baran

Baran będzie chłonąć wiedzę jak gąbka. Warto przeczytać dziś jakąś książkę lub zacząć kurs, który pozwoli Ci rozwinąć nowe umiejętności, może nauka nowego języka obcego? Spodziewaj się również słów pochwały z niespodziewanego kierunku. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki nie będą dziś skupione na sobie, a na innych, słabszych od niego samego - może być zarzewiem drobnych sporów i konfliktów. W drugiej połowie dnia otrzymasz niespodziewany telefon lub wiadomość.

Październikowe powodzie w GrecjiGrecja. Ballos uderzył. Zniszczenia po burzach i ulewach [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta odkryją przyjemność w czymś, co wcześniej sprawiało im dużo problemów i wywoływało niechęć. Usłyszysz też gorącą plotkę, którą jednak lepiej będzie zachować dla siebie. Twoje słowa mogą kogoś zranić. 

Horoskop dzienny - Rak

Horoskop dzienny dla Raka zapowiada ci wtorek z gatunku tych, kiedy wszystko idzie ci jak po grudzie. Zwłaszcza w sprawach służbowych. Musisz się teraz liczyć z utrudnieniami i opóźnieniami, jak również z ryzykiem popełnienia błędu.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy skupią się na sprawach finansowych. Będziesz mieć żyłkę do interesu, dlatego niewykluczone, że znajdziesz sobie nowe źródło zarobku. Na zastrzyk dodatkowej gotówki możesz wpaść w najmniej oczekiwanym miejscu. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna od rana będzie dręczona dolegliwościami zdrowotnymi. Być może będzie to konsekwencją weekendowej imprezy, a być może, że będzie to zwykły sygnał od organizmu, że czas najwyższy trochę odpuścić i skupić się na własnym zdrowiu.

"Nigdy nie widziałem tak zimnych oczu mordercy. Zmroziło mnie". Polska mafia rodziła się na ich oczach [MAFIA PO POLSKU, odc. 1]

Horoskop dzienny - Waga

Znajdziesz się dzisiaj pod wpływem zróżnicowanych aspektów, które wywoływać u ciebie będą rozchwianie emocjonalne. Zbyt łatwo poddasz się impulsom.

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz nerwowy. Z tego powodu nie staraj się jednak unikać ludzi, bo to ich bliskości potrzebujesz. Ponadto, może się okazać, że ktoś z Twoich bliskich od dawna ukrywa przed Tobą problem, z którym sobie nie radzi.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nawet nie wiesz, że tuż za rogiem czai się miłość. Samotne Strzelce mają wreszcie szansę poznać kogoś wartościowego. Trzeba tylko pozwolić sobie na to i otworzyć się na nowe znajomości. Pamiętaj, że taka okazja nie zdarza się często. 

Wszystkich Świętych (zdjęcie ilustracyjne)Pogoda na 1 listopada. Będzie deszczowo czy słonecznie? Prognoza IMGW

Horoskop dzienny - Koziorożec

Horoskop dla Koziorożca poleca ci dzisiaj przygotować się psychicznie na dzień z gatunku tych trudnych. Grozi ci teraz prawdziwa emocjonalna burza, z której ciężko ci będzie wyjść obronną ręką. Zachowaj spokój.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki skupią się dziś na sprawach rodzinnych. Będziesz chciał spędzić jak najwięcej czasu z bliskimi, nadarzy Ci się także okazja, żeby porozmawiać z kimś, z kim dawno nie miałeś kontaktu. Możliwe, że ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby nie powinny dziś wątpić w dobre intencje innych osób i nie odrzucać propozycji pomocy. Uparta obrona swojego stanowiska może nie przynieść dobrych rezultatów ani w domu, ani w pracy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>> 

Więcej o: