Horoskop tygodniowy - od 18 do 24 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy - od 18 do 24 października. Sprawdź, co przygotował dla ciebie los i nie daj mu się zaskoczyć. Co mówią gwiazdy o przyszłości Strzelca, a co o przyszłości Raka? Sprawdź.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na tydzień od 18 do 24 października. Zobacz, co przygotował dla ciebie los.

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

Horoskop tygodniowy - Baran

Ten tydzień nie będzie dla Baranów łaskawy. Będą musiały ciężko pracować i wykazać się na wielu płaszczyznach. Jeśli jednak przetrwają ten tydzień bez żadnej porażki, mogą liczyć na poprawę oceny pracy i relacji z bliskimi.

Horoskop tygodniowy - Byk

Od pewnego czasu Byki mają duże ambicje w związku ze swoją pracą. Ten tydzień warto wykorzystać na obmyślenie sposobu, w który można zdobyć awans. Tym razem nie wystarczą umiejętności, musisz również wykazać się sporym sprytem.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W tym tygodniu droga Bliźniąt będzie szczególnie wyboista. Nie warto jednak zamykać się w sobie i aż nadto przejmować porażkami. Warto skupić się na tym, jak unikać kłody rzucane nam pod nogi przez los. Wówczas jest szansa na to, by odwrócić złą passę.

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki powinny w końcu pomyśleć o swojej przyszłości. To już czas, by ustabilizować swoje życie prywatne i zawodowe. Zastanów się nad tym, czego naprawdę chcesz i zacznij realizować swoje plany.

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu w życiu Lwów stanie się coś wielkiego. Czy będzie to nowa osoba w ich życiu? A może wygrana na loterii? Warto być czujnym i mieć oczy szeroko otwarte. Z pewnością stanie się coś, co odmieni ich życie.

Redyk w miejscowości Obidza w Beskidzie Sądeckim, 10 października 2021 roku.Jesienny redyk w górach. Setki owiec schodzą z hal [GALERIA]

Horoskop tygodniowy - Panna

W tym tygodniu Panny będą miały wyjątkowo wybuchowe usposobienie. Zastanów się, czy warto prowokować kłótnie z najbliższymi. To,  co powiesz pod wpływem emocji, może skrzywdzić najbliższe ci osoby.

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi będą musiały zmierzyć się z wszelkimi trudnościami. Ten tydzień nie będzie dla nich najłatwiejszy. Pojawią się konflikty, które mogą znacznie się zaostrzyć i ciągnąć miesiącami.

Horoskop tygodniowy - Skorpion                 

Ten tydzień będzie dla Skorpionów tygodniem podejmowania ważnych decyzji. Warto odpowiednio przemyśleć każdą z nich, by później nie żałować.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelce powinny uważać na nieuczciwe osoby. Miej oczy szeroko otwarte zarówno w pracy, jak i podczas zakupów, czy podpisywaniu umów. Chwila twojej nieuwagi może doprowadzić do sporych kłopotów.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce w tym tygodniu powinny postawić na relaks. Jeśli masz w zanadrzu kilka dni urlopowych, nie zastanawiaj się zbyt długo. Wybierz się do dawno niewidzianej rodziny lub wykorzystaj dni wolne na samotny wyjazd, by odetchnąć pełną piersią.

10 najgorszych grzechów szefa, przez które dobry pracownik odejdzie z pracy (zdjęcie ilustracyjne)10 najgorszych grzechów szefa, przez które dobry pracownik odejdzie z pracy

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Ten tydzień będzie dla Wodników idealnym czasem na rozwój umiejętności. Zapisz się na kurs, który od dawna masz na oku lub postaw na samodzielną pracę nad sobą.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby potrzebują odrobinę spokoju. Jeśli otrzymasz propozycję, by ktoś wyręczył cię w domowych lub biznesowych obowiązkach - zgódź się. Wykorzystaj ten czas na długi spacer lub wizytę u kosmetyczki. Zrób coś, co sprawi ci przyjemność.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: