Horoskop dzienny - sobota 16 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 16 października. Co szykuje w tym dniu dla ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Nie zabijaj pająków. To świetni współlokatorzy

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana otrzymają dziś zaskakującą wiadomość, sprawa, która ciągnęła się miesiącami właśnie teraz znajdzie swój finał. Czy wszystko ułożyć się po myśli? Wszystko zależy od oczekiwań. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaszyją się dziś w kuchni, wieczór zapowiada się pod znakiem domówki i to właśnie Byk odpowiada za przekąski. Wśród zaproszonych gości pojawi się ktoś, kto totalnie Was zaskoczy. Nowa miłość pojawi się na horyzoncie.

Zobacz wideo "Boję się, że jak skoszą kukurydzę, to tam będą martwi ludzie". Nasz reportaż z pogranicza

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta od rana będą dręczone dolegliwościami zdrowotnymi. Być może będzie to konsekwencją piątkowej imprezy, a być może, że będzie to zwykły sygnał od organizmu, że czas najwyższy trochę odpuścić i skupić się na własnym zdrowiu.

Horoskop dzienny - Rak

Raki dzisiaj odpuszczą sobie i innym, już od południa Wasze myśli zaczną krążyć wokół poniedziałku. To dobry moment na zaplanowanie nadchodzącego tygodnia.

Horoskop dzienny - Lew

Musisz wiedzieć, że dzisiejszy dzień będzie dla ciebie pełen niespodzianek. Przypadkowo spotkana osoba z  przyniesie długo oczekiwaną zmianę w Twoim życiu. Da ci to energię na najbliższe dni. Swój sukces świętuj w gronie najbliższych.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś analizować sukcesy i porażki. Każde doświadczenie uczy nas czegoś nowego, nie warto rozpamiętywać i żałować zmarnowanych szans. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Październikowe powodzie w GrecjiGrecja. Ballos uderzył. Zniszczenia po burzach i ulewach [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz nerwowy. Z tego powodu nie staraj się jednak unikać ludzi, bo to ich bliskości potrzebujesz. Ponadto, może się okazać, że ktoś z Twoich bliskich od dawna ukrywa przed Tobą problem, z którym sobie nie radzi. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony powinny pamiętać o relaksie, zwłaszcza że cały tydzień był dla nich bardzo intensywnie. Skup się odrobinę na sobie. Nie musisz się wcale martwić, że w ten sposób zaniedbasz innych oraz ich potrzeby.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj zrobisz coś bardzo ryzykownego, ale będziesz zadowolony z tej decyzji. Jednocześnie znajdziesz też świetny sposób na odmianę swojego zwyczajnego życia.

Cmentarz w dniu Wszystkich Świętych (zdjęcie ilustracyjne)Wszystkich Świętych. Czy cmentarze będą zamknięte? Rząd podjął decyzję

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zbyt często zamiast sercem kierują się rozumem, żaden inny znak tak nie analizuje. Opieranie przyszłości na drugiej osobie jest nieuczciwe.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Nawet nie wiesz, że tuż za rogiem czai się miłość. Samotne Wodniki mają wreszcie szansę poznać kogoś wartościowego. Trzeba tylko pozwolić sobie na to i otworzyć się na nowe znajomości. Pamiętaj, że taka okazja nie zdarza się często. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą próbowały dziś pozbierać swoje życie na nowo, to co kiedyś wydawało Wam się ważne, teraz przestanie mieć znaczenie. Najważniejsze jest Wasze dobre samopoczucie.  

Więcej o: