Horoskop dzienny - piątek 15 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - piątek 15 października. Co szykuje w tym dniu dla ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Choć tego nie zauważamy, doba ciągle się wydłuża

Horoskop dzienny - Baran

Nie pozwól, aby ktoś zepsuł ci ten dzień! Wejdź w weekend z dobrym humorem i zadbaj w końcu o swój wypoczynek. Może jakiś wyjazd za miasto? 

Horoskop dzienny - Byk

Nie rezygnuj ze swoich postanowień i nie daj się zwieść reklamom. Nie kupuj niczego, zbędne. Zaoszczędzone pieniądze warto zainwestować w upragnioną rzecz, która będzie służyć przez długie lata.

William Shatner w stroju Kapitana Jamesa T. Kirka do filmu 'Star Trek V', 1988 r.Kapitan Kirk wrócił w kosmos, tym razem naprawdę. William Shatner pobił rekord

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To dobry moment na dokonywanie zmian, zwłaszcza związanych z domem. Zajmij się nim. Musisz jednak liczyć się z tym, że zmiany będą szły opornie, lecz ostatecznie zakończą się pozytywnie. 

Horoskop dzienny - Rak

Wrażliwy raku, zaciśnij zęby i przetrwaj ten dzień. Nie odkładaj niczego na poniedziałek, aby zacząć nowy tydzień bez żadnych obciążeń. Doceń wszystkie pochwały i miłe słowa, jakie otrzymasz od bliskich. Naprawdę na nie zasłużyłeś.

Horoskop dzienny - Lew

Nie przeżywaj straconych szans i nie wracaj do dawnych chwil. Nie przejmuj się nimi i nie przywiązuj do nich wagi - idzie nowe

Horoskop dzienny - Panna

Wszelkie perturbacje, które od pewnego czasu Cię nękają, ustąpią. Musisz po prostu wykazać się cierpliwością. Drogi na skróty kosztują w długotrwałej perspektywie o wiele więcej.

Akcja służb na miejscu napadu w Kongsberg w NorwegiiNorwegia. Zabójca z łukiem zidentyfikowany. Jest znany policji [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Waga

Uważaj na ludzi, którzy Cię otaczają. Nie zawsze chcą dla Ciebie dobrze. Spraw sobie chwilę przyjemności i nie zamartwiaj się na zapas. W weekend zbierz siły na następny tydzień.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj wspiera Cię Merkury. Możesz zająć się jakimiś ważnymi dla środowiska planami. Będziesz działać szybko i błyskotliwie. Zaimponujesz dzisiaj komuś swoją wiedzą i umiejętnościami. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Co przyniesie los Strzelcom? Piątek będzie dla Was dobrym dniem. Nie wydajcie wszystkich pieniędzy. Zastanówcie się nad inwestycją na przyszłość. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

W piątek powinieneś rozejrzeć się dookoła. Bliska Ci osoba potrzebuje wsparcia i pomocy. Musisz przestać myśleć tylko o własnym "ja". Bez Twojego opanowania i doświadczenia ktoś sobie nie poradzi. Podziel się nim.

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz dziś waleczny i gotowy do ataku! Broń swoich racji, bo naprawdę ją masz. Ktoś nieprzychylny będzie dziś kładł Ci kłody pod nogi, ale jeśli czujecie inaczej niż on - powiedzcie to wprost.

Horoskop dzienny - Ryby

Możesz cieszyć się dziś z przychylności innych. Ryby single z łatwością zdobędą nowe kontakty. Warto wykorzystać znajomości i spędzić miło czas.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Telewizor (zdjęcie ilustracyjne)Telewizory do wymiany. Ponad 2 mln gospodarstw może stracić dostęp do telewizji

Więcej o: