Horoskop dzienny - czwartek 14 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - czwartek 14 października. Co szykuje w tym dniu dla Ciebie los? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co mówią gwiazdy.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Choć tego nie zauważamy, doba ciągle się wydłuża

Horoskop dzienny - Baran

Strach ma wielkie oczy! Dziś odważysz się wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmiesz nowych wyzwań. Możesz pozytywnie się zaskoczyć.

Horoskop dzienny - Byk

Narastające zewsząd wymagania i oczekiwania sprawią, że w którymś momencie osoby spod tego znaku zodiaku poczują się tym wyczerpane i zupełnie obciążone psychicznie. Trzeba będzie zacisnąć zęby i przetrwać, kiedy sytuacja zacznie się poprawiać i będzie okazja na odrobinę odpoczynku. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Na drodze Bliźniąt pojawi się kilka wyzwań - konieczność poradzenia sobie z kłopotami w relacjach z najbliższymi, ciężki okres w pracy, problemy najbliższych przyjaciół. Trudności skłonią Cię do jedynego akceptowalnego rozwiązania - podjęcia rękawicy i wzięcia spraw w swoje ręce.

Horoskop dzienny - Rak

Raki poczują tęsknotę za tym, co już minęło. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie najcenniejsze i odbierz swoją lekcję. Musisz wiedzieć, co należy zrobić, żeby dobrze zadbać o to, co posiadasz teraz. Nie strać przez nieuwagę czegoś, na czym bardzo Ci zależy.

Pożar w KaliforniiPożar Alisal w Kalifornii. "Wszystko w rękach wiatru" [ZDJĘCIA]

Horoskop dzienny - Lew

Przez cały dzień będzie dopisywał Lwom dobry nastrój. Doceń wszystkie pochwały i miłe słowa, jakie dziś otrzymasz od bliskich. Naprawdę na nie zasłużyłeś.

Horoskop dzienny - Panna

Czwartek upłynie Ci na rozmyślaniu o przyszłości. Plany będziesz snuł w oparciu o marzenia, a nie obawy. Odważ się i zrób pierwszy krok do ich realizacji. 

Horoskop dzienny - Waga

Jeśli wcześniej miałeś tendencję do zamiatania problemów pod dywan, teraz kłopoty odezwą się ze zdwojoną siłą. Odważnie staw im czoło i rozpraw się z nimi raz na zawsze. Poczujesz nie tylko ogromną ulgę, ale także siłę i motywację.

Horoskop dzienny - Skorpion

Jesienna aura Ci sprzyja. Poczujesz wewnętrzną siłę do działania. Skorzystaj z tego przywileju i nie odkładaj niczego na jutro.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wszelkie perturbacje, które od pewnego czasu Cię nękają, ustąpią. Musisz po prostu wykazać się cierpliwością. Z Twojego doświadczenia wynika, że zwykle lepiej załatwiać sprawy tak, jak trzeba. Drogi na skróty kosztują w długotrwałej perspektywie o wiele więcej.

Horoskop dzienny - Koziorożec

To dobry moment na dokonywanie zmian, zwłaszcza związanych z domem. Musisz jednak liczyć się z tym, że zmiany będą szły opornie i nie zawsze po ich myśli, lecz ostatecznie zakończą się pozytywnie. Nie ma więc powodu do zmartwień.

Horoskop dzienny - Wodnik

Uważaj na ludzi, którzy Cię otaczają. Nie zawsze chcą dla Ciebie dobrze. Spraw sobie chwilę przyjemności i nie zamartwiaj się na zapas.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie przeżywaj straconych szans. Nie przejmuj się nimi i nie przywiązuj do nich wagi - musisz pogodzić się z tym, że popełniłeś pewne błędy. Wyciągnij wnioski, postaraj się spłacić swoje długi i czekaj na nowe szanse.

Zdjęcie ilsutracyjneZmiana czasu 2021. Kiedy przestawiamy zegarki? Zmiana odbędzie się w weekend

.

Więcej o: