Horoskop dzienny - sobota 9 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Poznaj swój horoskop na dziś. Przekonaj się, co wydarzy się w sobotę, 9 października. Co los zapisał dla ciebie? Jak potoczy się dzień? Tego dowiesz się z horoskopu dziennego dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź!

Znajdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co czeka na Ciebie w sobotę. W gwiazdach zapisana jest cała nasza przyszłość - a my odkryliśmy, co wydarzy się u Byków, Skorpionów czy Baranów. Oto twój horoskop na dziś. Sprawdziliśmy, co wydarzy się dzisiaj w Twoim życiu. Bądź gotów na wszystko, co przyniesie los.

Zobacz wideo Czy jesteśmy gotowi na uderzenie asteroidy?

Horoskop dzienny - Baran

Co czeka Barany w sobotę? Według gwiazd dziś czeka cię ogrom pracy, sporo stresu i przygotowań - niebawem wydarzy się coś szczególnego, na co warto czekać i zakasać rękawy. Odbijecie sobie wszystkie niewygody już za kilka dni!

Horoskop dzienny - Byk

Byki muszą być cierpliwe, a wtedy osiągną sukces. Im bardziej wezmą się do pracy - tym lepiej dla nich. Dziś czeka Was też nieco relaksu, spotkania z przyjaciółmi. Bawcie się dobrze i nie myślcie o bieżących problemach. Zamiast tego pora się rozluźnić.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zapomną o ważnym wydarzeniu w życiu kogoś bliskiego! Dobrze sprawdźcie kalendarz, by nie przegapić tego, co istotne. Zadzwońcie do bliskiej osoby, która, choć nie mówi o tym na głos - bardzo was teraz potrzebuje. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki mają szansę na awans - większa gotówka przełoży się u nich na większe zadowolenie z życia. Możecie już śmiało zacząć planować wakacyjne szaleństwo. Przed wami ogromna szansa na dobry, udany wypoczynek, choćby nawet weekendowy.

Horoskop dzienny - Lew

Dla Lwów sobota będzie dniem pełnym spokoju i odpoczynku. Odetchniecie głęboko po trudnym początku tygodnia. Przyszykujcie się na nadchodzący weekend - będzie wymagający, ale bardzo efektywny!

Horoskop dzienny - Panna

Co czeka Panny? Osoby spod tego znaku powinny odrzucić poczucie niesprawiedliwości. Nie wszystko musi iść po waszej myśli, ale czasem to po prostu wasza wina. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, aby ugruntować swoją pozycję w życiu osobistym.

Horoskop dzienny - Waga

W najbliższych dniach Wagi zaczną podupadać na zdrowiu! Po powrocie z pracy koniecznie wskoczcie pod ciepły koc! Zmienna pogoda zdecydowanie Wam nie służy. Herbata z miodem, dobry serial pomoże ukoić skołatane samopoczucie, a piątek będzie dużo lepszy!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony mogą dziś przekuć wiele swoich pomysłów w sukces. Muszą tylko otworzyć się na innych i zacząć wierzyć w siebie. Ich siłą jest upartość w dążeniu do celu - nie mogą jej odrzucić z powodu wrodzonej nieśmiałości! 

Horoskop dzienny - Strzelec

Co sobota przyniesie Strzelcom? Muszą bardzo uważać, żeby nie wpaść w żadne tarapaty! Dzisiaj los zastawi na nie kilka pułapek. Trzy razy zastanówcie się, zanim coś zrobicie, bo konsekwencje mogą nie być przyjemne! 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powinny zacząć porządkować sprawy w swoim życiu. Do tej pory mieliście sporo niezałatwionych kwestii, które ciążyły Wam z tyłu głowy. Czas dać temu spokój i wziąć się w garść! Dokończcie to, co wymaga dokończenia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki powinny skupić się na samo motywacji do działania. W sobotę odkryją w sobie nowe pokłady energii. Dobra wiadomość zdecydowanie doda im skrzydeł! Muszą jednak pamiętać, by dokładnie patrzeć pod stopy!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby muszą w końcu zacząć dbać o siebie. Zdrowie, które szwankuje od pewnego czasu, trzeba podreperować. Gwiazdy mówią, żebyście zaczęły więcej odpoczywać, bo nie zawsze trzeba płynąć pod prąd! Sen i regeneracja są bardzo istotne. 

Więcej o: