Horoskop dzienny - wtorek 5 października [Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna]

Horoskop dzienny na wtorek 5 października. Sprawdź, co szykuje dla Ciebie los i przygotuj się na nowe niespodzianki.
Zobacz wideo Wypalenie zawodowe uznane za poważne zagrożenie dla zdrowia

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w środę, 22 września 2021. Słońce wkroczyło w znak Wagi. Rozpocznie się czas jesieni i układania planów na resztę roku. Sprawdź, co przyniesie Ci środa.

Horoskop dzienny - Waga

Daj sobie coś powiedzieć. Twoi bliscy chcą dla Ciebie jak najlepiej. Pomóż im w codziennych obowiązkach i zadbaj o nich. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Sprawy zawodowe potoczą się po twojej myśli. Nie będziesz musiał się o nic martwić. Ze spokojem wykonaj swoje obowiązki i wykorzystaj ten dzień najlepiej, jak potrafisz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Pomyśl o dawnym przyjacielu i zadzwoń do niego. Układ planet sprzyja relacjom z innymi ludźmi oraz pokojowemu rozwiązywaniu różnych konfliktów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Bądź dla rodziny i zadbaj o nią. Nie odkładaj niczego na jutro. Spraw bliskiej osobie niespodziankę. Pokażesz jej, że Ci zależy, a Twój chłód wynika z usposobienia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Ciesz się tym, co masz i nie myśl o nowych rzeczach. Nie zadręczaj się decyzjami, które podjąłeś w przeszłości. Czasu nie cofniesz. Poczekaj na efekty swoich działań.

Horoskop dzienny - Ryby

Stanie dziś na Twojej drodze osoba, która wprowadzi sporo zamieszania. Nie daj się podpuścić i nie reaguj na zaczepki. Wyjdzie ci to na dobre.

Horoskop dzienny - Baran

Nie przejmuj się tym, co myślą i mówią inni o Tobie. Skup się na rzeczywistości i faktach. Poszukaj miejsca, gdzie znajdziesz spokój, ciszę i ukojenie.

Horoskop dzienny - Byk

Odpocznij i zadbaj o swoją kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Unikaj cukru. W pracy gęsta atmosfera. Ktoś będzie nastawiać wszystkich przeciwko sobie nawzajem. Nie wchodź w żadne intrygi. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Dostaniesz ciekawą propozycję. Nie odrzucaj jej. Skup się jednak na dotychczasowych projektach i nie pozwól, aby ktoś wybił się z rytmu pracy.

Horoskop dzienny - Rak

Zacznij wymagać więcej od innych i nie bój się prosić o pomoc. Planetarna aura ci sprzyja, a układ planet sprawi, że poczujesz przypływ dobrej energii. Warto to wykorzystać. 

Horoskop dzienny - Lew

Co odłożysz na jutro, nie ucieknie. Jedyne co ucierpi to Twoja duma. Unikaj poważnych rozmów, bo będziesz dziś nieco rozdrażniony.

Horoskop dzienny - Panna

Nie wahaj się wycofać ze swoich decyzji. Zwłaszcza, że to żaden wstyd zmienić zdanie. Uważaj na nałogi i miej się na baczności, bo pokus zewsząd jest mnóstwo. 

Więcej wróżb znajdziesz na: horoskop.gazeta.pl >>>

Więcej o: