Loteria szczepionkowa. W środę ostatnie losowanie. Gdzie sprawdzić wyniki loterii?

Loteria szczepionkowa cieszy się dużym zainteresowaniem Polaków. W środę 6 października odbędzie się ostatnie losowanie tygodniowe i miesięczne. W jaki sposób można wziąć w nich udział? Jakie nagrody czekają na zwycięzców?

Loteria szczepionkowa trwa od lipca. W środę 6 października odbędzie się finałowe losowanie nagród w loterii szczepionkowej oraz tygodniowe i miesięczne.

Zobacz wideo Przewodniczący Porozumienia Rezydentów o ochronie zdrowia: Musimy coś zrobić. To jest ostatni moment

W środę trzy losowania loterii szczepionkowej. Co można wygrać?

W środę 6 października odbędzie się ostatnie tygodniowe losowanie  nagród, które obejmie osoby zarejestrowane do loterii w dniach od 20 do 30 września. W puli nagród jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych.

W środę odbędzie się również ostatnie miesięczne losowanie dla osób zarejestrowanych od 1 do 30 września. W puli nagród jest 2 razy po 100 tys. zł oraz dwa samochody toyota corolla.

Instalacja upamiętniająca ofiary COVID w USAReuters: Ponad 5 milionów zgonów związanych z COVID-19

Z kolei w losowaniu finałowym do wygrania są dwie nagrody po 1 mln zł każda oraz dwa samochody toyota C-HR.

Losowanie finałowe. Kto może wziąć udział w loterii?

W losowaniu finałowym zwycięzcami mogą zostać te osoby, które zdążyły się zarejestrować od momentu startu loterii, czyli 1 lipca do 30 września. Co ciekawe, Wszystkie nagrody w loterii szczepionkowej są zwolnione od podatku dochodowego, zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody rzeczowe w postaci hulajnóg, samochodów oraz gotówka (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Wyniki losowania tygodniowego, miesięcznego i finałowego podawane są na stronie rządowej. Listę zwycięzców można sprawdzić pod TYM adresem. Na liście tej znajdują się cztery pierwsze cyfry numeru telefonu oraz imię i pierwsza litera nazwiska. Pozwala to zwycięzcom nagród na zachowanie anonimowości.

Szczepionka na koronawirusa (zdjęcie ilustracyjne)Koronawirus. Prof. Pyrć: Pandemia zależy od zachowań ludzi

Jak poinformował Totalizator Sportowy, który jest organizatorem loterii, suma wartości nagród w loterii szczepionkowej przekroczyła 7 milionów złotych.

Więcej o: