Fame MMA 11. Kiedy gala? O której się rozpocznie? [DATA I GODZINA]

Gala Fame MMA zbliża się wielkimi krokami, już w pierwszy weekend października będziemy mieli okazję obejrzeć wiele ciekawych pojedynków. Wydarzenie odbędzie w gliwickiej Arenie. Gdzie będziemy mogli obejrzeć galę? O której godzinie się odbędzie? Odpowiadamy.

Gala Fame MMA 11 odbędzie się już w sobotę 2 października w Arenie Gliwice. Wydarzenie zapowiada się niezwykle interesująco, a fani wydarzenia z pewnością czekają na to, by obejrzeć, jak poradzą sobie w klatce ich idole. 

Zobacz wideo "Zdobycie pasa Fame MMA nie jest moim fanatycznym celem. Najtrudniejsza jest walka z samą sobą"

Fame MMA 11. Kto zawalczy na najbliższej gali? 

W walce wieczoru na Fame MMA 11 zmierzą się Borys Mańkowski i Normal Parke. Starcie będzie miało tylko jedną rundę trwającą 15 minut, a zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach. Dla Mańkowskiego walka będzie okazją do rewanżu na Irlandczyku. Parke wygrał z nim na punkty jednogłośną decyzją sędziów podczas KSW 47. Kto jeszcze zawalczy na sobotniej gali? 

  • Wojtek "OjWojtek" Przeździecki - Marcin Dubiel,
  • Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA,
  • Mikołaj "Mixer" Magdziarz - Piotr "Popo" Węgrzyn,
  • TBA - Maksym Ziółkowski,
  • Norbert "Smolasty" Smoliński - Piotr "Miły Pan" Kołaczyński,
  • Filip "Filipek" Marcinek - Amadeusz "Ferrari" Roślik,
  • Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula,
  • Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska - Patrycja Wieja,
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Aleksandr "Sasha" Muzheiko,
  • Piotr "Szeli" Szeliga - Krzysztof "Wujaszek Fericze" Ferens.

Zmiana czasu 2021 (zegar - zdjęcie ilustracyjne) Zmiana czasu z letniego na zimowy 2021. Kiedy przestawiamy wskazówki zegarów?

Gdzie i kiedy obejrzeć Fame MMA 11?

Gala Fame MMA 11 rozpocznie się w sobotę 2 października o godz. 20.00. Transmisję będzie można obejrzeć tylko po wykupieniu PPV. Dostęp do wydarzenia został wyceniony na 24,99 zł, zakup jest możliwy na stronie famemma.tv.

Choć jedenasta gala jeszcze przed nami, już pojawiły się zapowiedzi dotyczące walk w kolejnej edycji wydarzenia. Szczególne emocje wywołuje walka wieczoru, w której mają zmierzyć się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Marcin Wrzosek. W klatce zobaczymy też byłego strongmana Krzysztofa Radzikowskiego, Mariusza "Sariusa" Gollinga czy Sergiusza "TheNitroZyniaka" Górskiego. 

Jak sprawdzić, czy jest się spisanym? Czy GUS przewiduje taryfę ulgową dla spóźnialskich? Jak sprawdzić, czy jest się spisanym? Czy GUS przewiduje taryfę ulgową dla spóźnialskich?

Więcej o: