Horoskop dzienny - sobota 2 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - sobota 2 października. Jaki dzień czeka Barana, a jaki Bliźnięta? Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co Cię dziś spotka.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Tobą czas nowych początków. Zaczniesz nabywać nowe umiejętności, zechcesz zmienić swój wygląd, a niedługo potem także otoczenie. Nie dopuść, by problemy z przeszłości podcinały skrzydła nowemu Tobie.

Horoskop dzienny - Byk

Przemyśl, czy nie przesadzasz ze swoim zaangażowaniem w życie bliskich i wtrącaniem się w ich sprawy. Nawet, jeśli uważasz, że Twoje zachowanie powodowane jest troską o ich dobro, pamiętaj, że nie możesz wchodzić im na głowę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Spojrzysz na świat przez różowe okulary, ale uważaj, bo Twój romantyczny nastrój może Cię rozpraszać. Zwłaszcza, że w sobotę będziesz miał do załatwienia kilka ważnych spraw.

Horoskop dzienny - Rak

Gwiazdy przewidziały dla Ciebie naprawdę słodką sobotę. Zwykle starasz się dbać o zdrowie i odpowiednią dietę, ale właśnie dziś najdzie Cię ochota na małe, maleńkie odstępstwo od tych twardych reguł. Pozwól sobie na ulubione słodkości, ale potem koniecznie wróć do swoich postanowień!

Zobacz wideo Pączki hiszpańskie - słodkie, wilgotne i mięciutkie

Horoskop dzienny - Lew

Zmierzysz się z sytuacjami, które mogą zmienić twoje dotychczasowe spojrzenie na rzeczywistość. Zastanów się, co naprawdę się dla Ciebie liczy. Dzięki temu dowiesz się więcej o sobie i zyskasz poczucie wewnętrznej równowagi.

Horoskop dzienny - Panna

To będzie Twój dzień! W sobotę zregenerujesz się po pracowitym tygodniu. Przez cały czas będzie dopisywał Ci świetny humor, nie zabraknie też miłych niespodzianek!

Horoskop dzienny - Waga

Tej soboty szczególnie powinieneś trzymać język za zębami. Przyjaciel powierzy Ci swój pilnie strzeżony sekret. Nie zawiedź jego zaufania!

Strażacy rozdają maseczki (zdjęcie ilustracyjne)Do kiedy obowiązkowe maseczki w sklepach? Jest data przedłużenia obostrzeń

Horoskop dzienny - Skorpion

Ostatnio starasz się zrobić milion rzeczy na raz, ale powinieneś w końcu znaleźć czas dla siebie. Nie dogodzisz każdemu, szczególnie biorąc na siebie tyle obowiązków. To najlepszy moment na wyciszenie i zregenerowanie się.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz chciał dziś odmiany - może to być nowa fryzura, styl ubierania, potrawy, których wcześniej nie próbowałeś. Zaszalejesz i nie pożałujesz swojej decyzji.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Choć miałeś już nadzieję na koniec problemów w Twoim związku, na horyzoncie pojawi się nowa, nie poruszana dotąd przez Was sprawa, która doprowadzi do kolejnej kłótni. To moment, by zastanowić się na przyszłością Waszej relacji.

opieka nad chorym dzieckiem (zdjęcie ilustracyjne)Opieka nad chorym dzieckiem. Komu przysługują dni wolne od pracy?

Horoskop dzienny - Wodnik

Miłość na horyzoncie! Samotne Wodniki mogą się spodziewać nagłego przypływu uczuć z zupełnie nieoczekiwanej strony. A jeśli jesteś w stałym związku, wykorzystaj ten dzień, by przypomnieć drugiej połówce, jak bardzo jest dla ciebie ważna.

Horoskop dzienny - Ryby

Smutek i frustracja ustąpią w końcu miejsca pogodzie ducha i poczuciu harmonii. Pogodzony z własnymi myślami skupisz się na najbliższych planach. Czeka Cię też okazja na spore pieniądze. Rozglądaj się zatem uważnie!

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: