Szamotuły. Zabójstwo nauczycielki religii. Policja zatrzymała jej 20-letniego syna

W miejscowości Szamotuły (woj. wielkopolskie) odnaleziono ciało 55-letniej nauczycielki religii i byłej kandydatki na miejską radną. Policja i prokuratura na razie odmawiają komentarzy w sprawie. Zatrzymano 20-letniego syna zamordowanej kobiety.

"Szamotuły w szoku po morderstwie nauczycielki religii. Zatrzymano jej syna" - pełny tekst o zabójstwie 55-latki znajdziecie w "Gazecie Wyborczej" pod TYM linkiem

Portal eszamoltuly.pl opisuje, że przy ul. Poznańskiej w Szamotułach (woj. wielkopolskie) znaleziono ciało 55-letniej kobiety. Portal skontaktował się z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach, ta jednak odmówiła udzielenia komentarza w sprawie. Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji przekazał tę samą informację. Prokuratura także nie chciała zdradzić szczegółów zdarzenia. 

Zobacz wideo Oszukał 73-latkę metodą "na legendę". Policja udostępniła wizerunek poszukiwanego

Szamotuły. Zabójstwo 55-latki

-Trwają obecnie czynności procesowe i prokuratura na tym etapie sprawy nie udziela żadnych informacji - powiedział dziennikarzom prokurator Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Na razie wiadomo, że ciało nauczycielki religii zostało znalezione w jej mieszkaniu. 

Według informacji poznańskiej redakcji "Gazety Wyborczej", szamotulska prokuratura wyłączyła się wcześniej ze sprawy. Powodem miał być fakt, że członkowie rodziny zmarłej tam pracują. 

Bytów. Nauczycielka uderzyła ucznia w głowę. To podobno nie pierwszy raz [WIDEO]Bytów. Nauczycielka uderzyła ucznia w głowę. I zostało to nagrane [WIDEO]

Szamotuły. Policja zatrzymała syna nauczycielki 

"Wyborcza" ustaliła nieoficjalnie, że we wtorek wieczorem policjanci mieli zauważyć przy ul. Poznańskiej w Szamotułach 20-letniego Ireneusza K., syna 55-latki. Mężczyzna miał zachowywać się "dziwnie", w związku z czym policja usiłowała go wylegitymować. 

20-latek zaczął uciekać i wbiegł do kamienicy, a następnie mieszkania, w którym mieszkał z matką. To właśnie wtedy policjanci mieli odkryć ciało zamordowanej 55-letniej kobiety. Wyniki sekcji zwłok nie są jeszcze znane. 

Środowa ewakuacja na osiedlu Piastów w KrakowieKraków. Potężny arsenał w jednym z bloków. "Kolekcjonował niewybuchy"

Młody mężczyzna został zatrzymany. Przebadano go na obecność alkoholu w organizmie, był trzeźwy. Śledczy pobrali też krew do badań, by sprawdzić, czy 20-latek był pod wpływem środków odurzających. Podobno w przeszłości miał zażywać tego typu substancje, a przed kilkoma tygodniami wrócił z odwyku - podaje dziennik

55-letnia ofiara to Mariola K., nauczycielka religii i była kandydatka na miejską radną w Szamotułach. Dyrektor szkoły, w której pracowała, określił ją jako osobę ciepłą i kontaktową, która miała bardzo dobry kontakt z dziećmi - podawał portal epoznan.pl. 

"Szamotuły w szoku po morderstwie nauczycielki religii. Zatrzymano jej syna" - pełny tekst o zabójstwie 55-latki znajdziecie w "Gazecie Wyborczej" pod TYM linkiem. 

Więcej o: