Horoskop na październik 2021. Co przyniesie miesiąc Wagi? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Ten miesiąc dla wielu znaków zodiaku zapowiada się bardzo optymistycznie. Nie tak dawno, ponieważ 7 września 2021 r. rozpoczął się nowy rok numerologiczny 2022 pod numerem szóstki. To cyfra miłości bezwarunkowej, radości, otwartości serca, a także empatii i zrozumienia. Październik to również miesiąc świętowania wielu Wag. Jak wygląda horoskop dla poszczególnych znaków?

Horoskop na październik 2021 – Baran  

Baran to przede wszystkim znak ognia, któremu rzadko brakuje energii i motywacji do podejmowania nowych działań. Ten miesiąc mimo jesiennej aury, nie przyniesie mu spadku siły. Mimo możliwych trudnych chwil w pierwszej połowie października, Barany przypomną sobie o swojej wewnętrznej iskrze i stawią czoło wszystkim przeciwieństwom napotkanym na swojej drodze.

Horoskop na październik 2021 – Byk

Mało który znak stąpa tak twardo po ziemi jak Byk. W tym miesiącu szczególnie zaleca się Bykom nieco więcej beztroski. Powinny odnaleźć w sobie zapomnianą dziecięcą radość z małych przyjemności i dać ponieść się chwili. W ten sposób otworzą się na miłość czekającą tuż za rogiem.

Horoskop na środęHoroskop dzienny dla wszystkich znaków - środa 29 września 2021

Horoskop na październik 2021 – Bliźnięta

Październik to jeden z ulubionych miesięcy Bliźniąt. Sprzyja długim wieczornym konwersacją, które tak bardzo leżą w ich naturze. Bliźnięta powinny pamiętać o partnerstwie i nieco mniej skupić się w tym okresie na sobie. Dzielenie się również potrafi dawać głęboką i prawdziwą radość, która wypełni serce tego znaku przy odrobinie dobrej woli.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop na październik 2021 – Rak

Jesienna pogoda dla Raków bywa wyjątkowo trudna. To niepoprawni romantycy i sentymentaliści, którzy z łatwością popadają w chandrę. Aby nie dopadł ich zły nastrój, Raki powinny w tym miesiącu zająć się pracami twórczymi. Kochają sztukę, a własna kreatywność nie raz je w październiku zaskoczy.

Horoskop na październik 2021 – Lew

Lwy rozpoczną październik z prawdziwym impetem. Jak to na króla sawanny przystało, nie straszne będą spadki temperatur i chłodny wiatr. W tym miesiącu czeka Lwy prawdziwa niespodzianka, którą sprawi im bliska osoba. Warto, aby spojrzały na nią nieco przychylniejszym okiem.

Horoskop na październik 2021 – Panna

Poprzedni miesiąc należał do Panien, jednak teraz muszą ustąpić miejsca Wagom. Chodzenie na ustępstwa przychodzą im niezwykle trudno, ponieważ upór, który posiadają odznacza się na tle reszty znaków. W październiku powinny odpuścić nieco swojemu wrodzonemu perfekcjonizmowi i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

Horoskop na październik 2021 – Waga

Wagi rozpoczną świętowanie swojego dnia jak zwykle z klasą i wywarzonym wdziękiem. Mimo, że październik będzie dla nich czasem bardzo intensywnej pracy, to przyniesie oczekiwany rezultat. W drugiej połowie miesiąca Wagi zrozumieją jak osiągnąć harmonię, której potrzebują do prawidłowego funkcjonowania.

KsiężycNiebieski Księżyc zobaczymy już w ten weekend. Czym jest to zjawisko?

Horoskop na październik 2021 – Skorpion

W październiku Skorpiony powinny otworzyć się na miłość. Jednak, żeby to zrobić, muszą zrozumieć, że nie zawsze warto jest palić za sobą mosty. Pamiętliwość leży w ich naturze, jednak czasem może prowadzić je na manowce. Jeżeli Skorpiony przypomną sobie o sile własnej namiętności i dobroci, mogą spotkać na swojej drodze kogoś naprawdę interesującego.

Horoskop na październik 2021 – Strzelec

W tym miesiącu Strzelce w końcu będą mogły odetchnąć z ulgą. Skończył się dla nich trudny okres końca lata i nadszedł czas zaakceptowania zmian. W październiku powinny zadbać w szczególności o swoje potrzeby i wsłuchać się w wewnętrzny głos, który z pewnością podpowie im co zrobić. To również moment na bycie dla siebie najlepszym przyjacielem.

Horoskop na październik 2021 – Koziorożec

Październik dla Koziorożców będzie momentem ważnej zmiany. Być może gwiazdy w tym miesiącu przyniosą wyczekiwane wiadomości lub zaskoczą niespodziewanymi odwiedzinami? Cokolwiek przyniesie los, Koziorożce powinny pamiętać o swojej skłonności do pracoholizmu. Przemęczenie nigdy nie jest dobrym doradcą, dlatego to czas na zrelaksowanie się.

Horoskop na październik 2021 – Wodnik

Wodniki w październiku muszą pamiętać o obowiązkach. Wir interesujących wydarzeń pochłonie ich uwagę, jednak warto, by pilnowały terminów z pracy. Dla części z nich, to także miesiąc miłości, której oddadzą cały swój czas, co w późniejszym rezultacie może przysporzyć niewywiązaniu się ze złożonych obietnic. Warto również, aby Wodniki przypomniały sobie, że mają wokół życzliwych ludzi.

Horoskop na październik 2021 – Ryby

Wesołym Rybom nie straszne będą jesienne wieczory. Nie utracą bowiem optymizmu, a ich wrażliwość, pozwoli wykorzystać ten czas w pełni. Październik pomoże im wyciszyć nieco nadmiar myśli i skupić się na priorytetach. To także czas na celebrowanie rodzinnych uroczystości i relaks z książką na kanapie. Nie powinny czuć się winne z powodu odrobiny lenistwa, które przydaje się czasem każdemu.   

Więcej o: