Horoskop dzienny - środa 29 września 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na środę 29 września - znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotował dla Ciebie los. Na co mogą liczyć Rak, Panna czy Byk? Czy to będzie dzień pełen wrażeń, czy raczej wyzwań?
Zobacz wideo Cynamonem jesień się zaczyna - tosty cynamonowe

Horoskop dzienny - Baran

Możesz dziś liczyć na dobrą passę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Szczęście będzie Ci sprzyjać, co pociągnie za sobą kilka nieoczekiwanych zdarzeń. 

Horoskop dzienny - Byk

Miej dziś oczy i uszy szeroko otwarte. Na Twojej drodze może pojawić się oszust, który całkowicie zamiesza Ci w głowie. Nie daj się mu zwieść, skutki mogą być bardzo poważne.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ten czwartek może okazać się dla Ciebie wyjątkowo stresujący. Postaraj się jednak zacisnąć pięści i nie skupiać na problemach. Ostatecznie ze wszystkich nieciekawych sytuacji uda Ci się wyjść obronną ręką.

Horoskop dzienny - Rak

Między Tobą a Twoimi współpracownikami będzie dzisiaj iskrzyć. I nie będą to bynajmniej oznaki pozytywnych emocji. Postaraj się jakoś oczyścić atmosferę, bo kolejny konflikt to ostatnie, czego teraz potrzebujesz.

Zdjęcie ilustracyjneZima 2021/2022. Synoptycy z IMGW: "Spodziewamy się łagodnej zimy"

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiejszy dzień może okazać się przełomowym w Twoim życiu uczuciowym. Działania podejmuj jednak ostrożnie, by nie spłoszyć drugiej osoby. 

Horoskop dzienny - Panna

Spadek kondycji da dzisiaj o sobie znać. Potraktuj to jako bodziec, by zadbać o swoje zdrowie. Koniecznie przeanalizuj swój codzienny jadłospis i wprowadź do niego zmiany. Nieco więcej ruchu także dobrze Ci zrobi.

Horoskop dzienny - Waga

Będzie Cię dziś kusiło, by porzucić swoje dawne plany i obrać zupełnie nowy kierunek. Może to wcale nie taki zły pomysł? Zrób szybką rachubę wad i zalet tej decyzji i daj się ponieść sercu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nad jedną z Twoich znajomości zawisły czarne chmury. Koniecznie musisz przeprowadzić pewna ważne rozmowy i postarać się znaleźć źródło problemu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Będzie się dziś dużo działo, na szczęście możesz liczyć, że na dużo pozytywnej energii. Postaraj się zarazić nią także osoby wokół siebie.

ludzie, spis powszechny, zdjęcie ilustracyjne, warszawa PolskaSpis powszechny. Jakie kary za fałszywe informacje? Na które pytania nie trzeba odpowiadać?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Odkładanie rzeczy na później przyniesie Ci dziś nieco stresu i dużo wstydu. Postaraj się skończyć z tym zgubnym nawykiem i trzymać harmonogramu.

Horoskop dzienny - Wodnik

A może spontaniczna wycieczka? Jeśli nie masz za wiele czasu, zorganizuj spacer po pobliskim lesie, najlepiej w samotności. Pozwoli Ci to zebrać myśli i przemyśleć pewne kwestie.

Horoskop dzienny - Ryby

Będziesz dziś przeżywać poważne rozterki. Nie postępuj pochopnie, dokładnie przemyśl wszystkie możliwości, ich wady i zalety, a przede wszystkim zastanów się, co podpowiada Ci serce.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: